Wyrażanie poglądów na kwestie życiowe jest oznaką demokratycznego społeczeństwa, ale ważne jest, aby zmienić wszystkie konserwatywne podejścia do odwiecznych pytań i co stanie się za 100 lat, jeśli okażesz "nietradycyjne" podejście do podstaw wartości rodzinnych - narodzin i wychowania dzieci. Czym jest bezdzietny - wybór osobistych wartości lub pułapka?

Bezdzietny - kto to jest?

Bezdzietne to osoby w dojrzałym wieku, które świadomie zdecydowały się nie mieć dzieci i budować życie w oparciu o wolność osobistą. Jeśli dokładnie określisz, kim jest dziecko beztroski, powinieneś zrozumieć, że nie są one zawarte w osobach, których zdrowie nie daje im możliwości urodzenia dziecka lub tych, którzy odkładają narodziny dziecka na kilka lat z określonych powodów. Childfrey dokonuje wyboru - odmowa kontynuowania wyścigu na zawsze, czasami demonstrując swoją pozycję, ucieka się do radykałów metody antykoncepcji - wykonaj sterylizację.

Bezdzietny - norma czasu czy odchylenia?

Rozwój społeczeństwa opiera się na prokreacji. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat jest zwyczajem, aby przenieść młodszego pokolenia z nowszych podejść do badanych zagadnień. Rodzić i wychowywać dzieci to jedno z powołania danej osoby i na takiej normie społecznej kształtuje się rozwój każdego tryktraka. Wraz z nadejściem procesu emancypacji pojawił się stosunkowo nowy ruch - moda na nieobecność dzieci. Dla większości ludzi chayldfri - odchylenie psychiczne, ale warto zrozumieć przyczyny tego stanowiska, dzieląc problem na dwie części:

 • aspekt społeczny - brak kosztów związanych z narodzinami i wychowaniem dzieci;
 • podstawy psychologiczne - uraz psychiczny, przeniesiony w dzieciństwie, na poziomie podświadomości, który ukształtował pragnienie nie posiadania dziecka.

Psychologia bez dzieci

Zwolennicy takiej karty wysuwają argumenty i argumenty, że bezdzietność jest normalna, a wartości życia każdej osoby powinny być pierwsze. Zepsuć karierę lub postać dla dobra dziecka jest głupia i zła, a do opieki nad urodziwa nie trzeba tracić czasu i pieniędzy. Jeśli w młodym wieku taka osoba jest niezdolna psychologicznie, boi się odpowiedzialności, braku doświadczenia życiowego, co jest całkiem normalne. Zasada życia "bezdzietnych" z ust finansowo zabezpieczonych, dojrzałych ludzi w społeczeństwie brzmi zupełnie inaczej.

ruch bezdzietny

Filozofia bezdzietnych

Wyrażając swój priorytet w życiu, ideologia bezdzietna słusznie podąża za własnymi regułami i zaspokaja jedynie własne potrzeby, buduje relacje na zasadach wolnej miłości i przyjemności seksualnych. We współczesnym świecie całe grupy "podobnie myślących" bezdzietnych są formowane otwarcie, ale takie zjawisko uważa się za degradację społeczeństwa, duchową dezintegrację.

Childfrey i childheit - jaka jest różnica?

Istnieją różnice między tym, co bezdzietne, a tym, co dziecko. Jeśli pierwsi z nich protekcjonalnie traktują dzieci, to druga grupa jest gorącym nienawidzącym dzieci, nie tylko nienarodzonych, ale i wszystkich innych, które z zasady są otwarcie zgłaszane. Wyrażają kategoryczne protesty przeciwko kobietom w ciąży, pozwalają sobie na obrażanie matek i dzieci w miejscach publicznych iw Internecie. Agresywne dzieci są osobami z urazami psychicznymi w dzieciństwie, wymagającymi specjalistycznego leczenia.

Bezdzietny - plusy i minusy

Mówiąc o zaletach bezdzietnych, możemy powiedzieć, że narodziny i wychowanie dzieci trwa kilka lat. Budowanie kariery dla kobiety, która postanawia nie zostać matką, jest łatwe. Wydajność fizycznej siły jest zredukowana do minimum, liczba nie ulega pogorszeniu, jest czas na dobry odpoczynek, możesz rozporządzać czasem i pieniędzmi do woli. Człowiek w takich przypadkach argumentuje swoje stanowisko w sprawie braku odpowiedzialności i obciążenia psychologicznego. Po wysłuchaniu takich argumentów możesz wywołać grupę znaczących sald - minus childfree:

 • życie traci sens: kilka lat beztroskiego życia wymazuje bodźce do osiągnięcia sukcesu;
 • dziecko jest naturalnym rdzeniem rodziny, ze względu na swoje interesy, dorośli członkowie mogą pójść na pojednanie, odstąpić od zasad. Ten mały człowiek może dać lekcję dorosłemu, postrzegając świat w jego charakterystycznym świetle, stając się źródłem prawdziwej miłości i dumy;
 • rodzic, wychowujący dziecko, ma nadzieję uzyskać opiekę w starszym wieku lub chorobie, gdy przyjaciele i znajomi mają własne obawy.
bez dziecka, kto to jest

Dlaczego wszyscy nienawidzą dzieci bez opieki?

Dla niektórych osób problematyczne jest przyjęcie i zrozumienie stanowiska "dysydenckiego". Agresywnie myślący bezdzietny powoduje, że większość ludzi odczuwa negatywną reakcję, a to nie jest celem - żyć życiem bez dzieci, ale w aktywnej propagandzie i ośmieszaniu podstaw rodziny i porodu, kobiecego macierzyństwa. Chayldfrey Hunter utożsamiał naturalny proces narodzin i wychowania dzieci z niższym instynktem zwierzęcym, do jakiego zdolni są nisko intelektualni ludzie. Takie stwierdzenia dla większości są niemoralne i powodują odpowiednią reakcję oburzenia.

Jak zostać chillyfri?

Aktywny ruch reklamowy chayldfri - modny trend, który daje człowiekowi wybór do dysponowania zasobami życiowymi w pełnej sile, pojawił się pod koniec lat 70. ubiegłego wieku. Powiedzieć, że ludzie świadomie prowadzący bezdzietny styl życia do tego czasu nie byli - to niemożliwe, ale publiczna propaganda życia bezdzietnych nie była dokładna. Założycielem ruchu jest Margaret Sanger - inicjatorka pomysłów dotyczących kontroli urodzeń.

Childfrey - ortodoksja

Główna ideologia i subkultura bezdzietnych, wbrew wszystkim chrześcijańskim zasadom. Narodziny dzieci są podstawą wszystkich religii, wyjątkiem są ludzie, którzy całkowicie oddali swoje życie Bogu. Rodzina w ortodoksji opiera się na wzajemnym zrozumieniu i cierpliwości, poświęcając własne interesy - mając dziecko, osobę pozostawiającą dziedzica ziemi, która następnie ofiaruje modlitwy.

Chayldfri wśród celebrytów

Pierwsze gwiazdy bezdzietne pojawiły się w Hollywood. Zdjęcia pięknych, odnoszących sukcesy ludzi bez dzieci, uformowały w międzywęźle społeczeństwa pogląd, że osiągnięcie uznania poprzez oddanie dziecka jest znacznie łatwiejsze. Oświadczenia idola, że ​​nie zostanie rodzicem, zachęcają go do pójścia za tym przykładem. Złudzenie szczęśliwej osobowości powoduje zazdrość fanów, stwarza chęć osiągnięcia osiągnięć bez obciążenia dla dzieci.

 1. Jennifer Aniston - bez dzieci. Gwiazda serii "Przyjaciele" w wieku 47 lat nie ma dzieci i nie chce ich mieć, mówi, że pełnoprawna kobieta niekoniecznie musi myśleć o dziecku, co najmniej 18 lat. Zwracając uwagę dziennikarzy na jej postać, która niejednokrotnie przypisywała ciążę aktorce, reaguje ostro obalając.
 2. jennifer aniston chailfree

  Jennifer Aniston

 3. Renee Zellweger - dziecko bez opieki. Często zdarza się to w wywiadzie dla mediów instynkt macierzyński ona jest obca, a macierzyństwo samo w sobie jest niewolą. Siedząc z siostrzeńcami nie stanowi problemu dla aktorki, ale nie ma wolnego czasu na urodzenie własnych dzieci.
 4. korzyści dla dziecka

  René Zellweger

 5. Bożena Rynska - Beztroska. Na negatywnych wypowiedziach świeckich lwica o dzieciach dziennikarze często podkreślają uwagę. Wyraziła pogląd, że dzieci mogą się nie udać i stać się tragedią.
 6. chayldfri wśród celebrytów

  Bożena Rynska

 7. Zemfira - dziecko bez opieki. Piosenkarz wielokrotnie powtarzał, że głównym celem życia jest kreatywność, uznaje, że seks i pieniądze są dla niej ważne, a wartości rodzinne nie są dla niej. Jest informacja, że ​​pomaga dzieciom z sierocińców.
 8. Beztroskie plusy i minusy

  Zemfira

Przysłowie, że "zły przykład jest zaraźliwy", odnosi się do tego dnia. W tym, że dana osoba podejmuje decyzję o życiu bez krwinina, kilka lat wywołałoby burzę oburzenia, ale teraz jest to na przykład sposób na życie. Możesz zmienić kolejność wydarzeń do pewnego wieku, wtedy będzie tylko żal o bezpowrotnie spędzonych latach życia, a kto wie, może 60-70 lat zda sobie sprawę, że popełnił błąd - spędził czas na swojej ukochanej, a ci, którzy chcą się nim zająć - nie.