Charlie Sheen, zmęczony zwiększoną uwagą prasy, opuści hałaśliwe Los Angeles i osiądzie w małym miasteczku Rosarito w Meksyku. Aktor kupił już trzy domy warte milion dolarów, pisze prasa zagraniczna.

Nie tak biedni

Warto zauważyć, że Shin praktycznie ogłosił swoją bankructwo w ojczyźnie, a jego prawnicy, walcząc z licznymi procesami sądowymi związanymi ze skandalicznym oświadczeniem gwiazdy o jego statusie HIV, mówią, że ledwo może związać koniec z końcem.

Ta informacja jest bardzo zadowolona z byłej narzeczonej 50-letniego aktora Bretta Rossiego, który wciąż ma nadzieję odzyskać od niego znaczne odszkodowanie, twierdząc, że były kochanek zaangażował się w seks z nią bez zgłoszenia choroby. Ponadto ożyła także była żona Shina, Brook Muller i Denise Richards, którzy domagali się zwiększenia kwoty wypłaconych alimentów.

Czytaj także
  • 17 opowiadań o tym, jak nieprzemyślane posty w Internecie mogą zepsuć życie
  • 13 najbardziej zagorzałych miłośników kobiet: przykłady z przeszłości i mężczyźni naszych czasów
  • Charlie Sheen zaskarży National Enquirer, oskarżając go o uwodzenie 13-letniego aktora

Nowy dom

Scott Veyer, agent nieruchomości, który zajmował się umową w Meksyku, powiedział, że nie chodzi o luksusowe rezydencje. Charlie nabył wygodne, ale nie elitarne mieszkanie, w cichym i spokojnym miejscu. Tak więc, w jednym z domów aktora, gdzie zamierza się osiedlić, są tylko trzy sypialnie. Z okien roztacza się wspaniały widok na ocean.

Чарли Шин со своим агентом по недвижимости Скоттом Ваейром на крыльце нового дом В начале мая голливудский актер приобрел в Мексике три дома за миллион долларов Недвижимость Шина находится в Росарито в 30 минутах езды от границы США
Чарли  хочет начать новую жизнь на берегу океанаВ доме звезды три спальниКомфортная кухня