Nie ufasz współczesnej medycynie i wolisz środki ludowe od preparatów farmaceutycznych? Wspieramy Cię w tym wyborze i dzisiaj zdradzimy tajemnice leczenia kaszlu z czarnej rzodkwi.

Ten korzeń jest znany wszystkim od dzieciństwa. Wielu rodziców dało swoim dzieciom kaszel od czarnej rzodkwi. Rzadka czarna rzodkiewka rzadko je się, ponieważ jest bardzo gorzka i kłująca. Ale sok z tej rośliny jest bogaty w cenne mikroelementy i witaminy, więc ma wiele przydatnych cech. Na przykład często używasz soku z czarnej rzodkwi z kaszlu. To cenne warzywo korzeniowe pomaga leczyć powszechne choroby, takie jak przeziębienie, grypa i nawet zapalenie oskrzeli .

Jako naturalny środek wykrztuśny czarna rzodkiewka sprawdzała się przez długi czas. Nasze babcie i prababki ćwiczyły kaszel czarnej rzodkwi.

Przydatny i naturalny lek przygotowywany jest w ciągu jednej nocy. Czarna rzodkiewka jest podawana dzieciom z miodem w celu zmiękczenia gorzkiego smaku owoców.

Prosty przepis na mieszaninę czarnego rzodkiewki na kaszel dla dzieci

czarna rzodkiewka z miodem dla dzieci

Weź średnie warzywa korzeniowe i przemyj je dokładnie zimną wodą. Za pomocą noża odetnij wierzch rzodkiewki. Zostaw to - użyjesz go jako czapki. Umieść nóż pod kątem 40 stopni pośrodku bulwy i pociąć miazgę w kółko. Zrób to ostrożnie, aby nie uszkodzić zewnętrznej warstwy rzodkiewki. Do wnęki wlać dwie łyżki miodu akacjowego. Nie napełniaj dziury miodem do góry. Pozostaw miejsce na tworzenie się soku. Zamknij garnek z rzodkiewką na wierzchu i zostaw na noc. Rano czarna eliksir na kaszel jest gotowy.

Lek ten należy przyjmować w postaci łyżeczkowego dziecka trzy razy dziennie po posiłku. Przy regularnym odbiorze plwociny zaczną odchodzić trzeciego dnia. I przez tydzień osoba odzyskuje całkowicie.