Bella Vista, lub Bella Vista - bardzo piękne miasto w Paragwaj , stolica tej samej dzielnicy. Znajduje się na południu departamentu Itapua, około 410 km na południe od Asunción i 48 km od Encarnación . Miasto nazywa się również Bella Vista Sur, w przeciwieństwie do Bella Vista North, położonej na północy Paragwaju.

Podstawowe informacje

Osada została założona w 1918 r. Przez niemieckich kolonistów Erdmanna Fischera i Josefa Bona. "Rozpoczęło" miasto z dwoma rodzinami. Dziś jest domem dla ponad 3 tysięcy osób, aw dzielnicy - około 14 tysięcy osób, które zajmują się głównie rolnictwem i hodowlą.

Bella Vista jest znana jako jeden z najlepszych kurortów w Paragwaju. Są piękne plaże na wybrzeżu Parana, miejsca dla odpocząć .

Местность славится своими красивыми пейзажами

Klimat

Klimat w mieście, podobnie jak w całym regionie Itapua, jest subtropikalny, wilgotny. W tym samym roku spada o 1700 mm opadów, podczas gdy najzimniejszy miesiąc to październik, a najsuchszym miesiącem jest lipiec i sierpień.

Jest łagodna zima i upalne lato. Średnia roczna temperatura wynosi + 15 ° С. Zimą temperatura termometru wzrasta do + 15 ° C w ciągu dnia, zwykle jest zimniej w nocy, ale temperatura spada bardzo nisko poniżej zera. Ustalona minimalna temperatura wynosi -3 ° С. Latem powietrze ogrzewa się do + 28 ... + 31 ° С, czasami temperatura jest wyższa, zarejestrowany zapis wynosi + 40 ° С.

Atrakcje

Bella Vista ma swoje własne atrakcje, z których główne można nazwać:

  1. Muzeum Imigrantów jest muzeum historycznym, którego ekspozycja poświęcona jest założeniu miasta i historii rozwoju regionu.
  2. Znajduje się nad muzeum na placu General Bernardino Caballero , który jest ozdobiony oryginalną rzeźbą.
  3. Площадь перед Музеем иммигрантов
  4. Możesz wybrać się na jednogodzinną wycieczkę do Yerbatera Pajarito , gdzie możesz zapoznać się ze wszystkimi etapami produkcji herbaty - od uprawy do zbioru i suszenia.
  5. Interesujące będzie zwiedzanie zakładów produkcyjnych Nutrisoy , zajmujących się uprawą i przetwarzaniem soi.
  6. W pobliżu miasta znajduje się Jezuicka misja La Santisima-Trinidad de Paraná , wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO w 1993 roku.
  7. Миссия иезуитов Ла-Сантисима-Тринидад
  8. W pobliżu miasta znajduje się rezerwat przyrody Bella Vista o powierzchni 173 hektarów, która może być wykorzystywana do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej.
Заповедник Белла Виста

Rekreacja

Bella Vista oferuje turystom piękne plaże z dobrze rozwiniętą infrastrukturą. Mają wszystko, czego potrzebujesz do uprawiania sportów wodnych. Znajduje się tu klub łowiectwa i rybołówstwa, który regularnie organizuje różne sporty, festiwale i inne uroczystości.

Новый клуб охоты и рыболовстваТрадиционный конкурс рыбаков

Gdzie się zatrzymać?

Hotele w Bella Vista jest ich niewiele, ale zapewniają swoim odwiedzającym bardzo wysoką jakość usług. Najlepsze hotele w mieście można nazwać:

  • 3 * Hotel Papillion, który znajduje się w lesie deszczowym i ma basen i duży ogród; około 15 km od niego znajduje się jezuicka misja Santisima-Trinidad;
  • Müller, słynący z najwyższej jakości usług i niskich cen.
Отель и ресторан Papillion

Możesz także zatrzymać się w podmiejskim 3 * hotelu Country Hotel, który znajduje się około 20 km od miasta.

Restauracje

Być może jednym z najlepszych w Bella Vista jest restauracja w hotelu Papillion, która oferuje odwiedzającym zarówno tradycyjna kuchnia paragwajska i inne rodzaje żywności. Ale oprócz niego istnieją inne miejsca, w których możesz zaspokoić swój głód i robić to z wielką przyjemnością.

Ресторан отеля Papillion

Święta

W Bella Vista święta Bożego Narodzenia odbywają się na wielką skalę: w tym czasie odbywają się targi, odbywają się festiwale folklorystyczne, goście miasta mogą zapoznać się z narodową kuchnią paragwajską, tradycje .

Zakupy

W Bella Vista można kupić produkty lokalnych rzemieślników z wełny, drewna, ceramiki, a także inne tradycyjne pamiątki.

Jak dostać się do Bella Vista?

Ze stolicy do miasta można dojechać autobusem. Droga samochodem trwa około 6,5 godziny. Idź wzdłuż drogi numer 1, następnie wzdłuż Camino de Carmen del Paranà a Fram i Ruta Graneros del Sur w kierunku Drogi nr 6 i dalej do miejsca docelowego.

Możesz wybrać inną trasę - przez Dr. José Gaspar Rodríguez de Francia, ale w tym przypadku będziesz musiał jeździć więcej (503 km, podczas wyboru pierwszej trasy - 421 km), a czas wynosi około 7 godzin 40 minut, ponieważ na tej trasie często występują korki.