Barbados nazywany perłą wysp karaibskich. Egzotyczna natura, jasne słońce, ciepłe morze niewątpliwie przyciągają turystów z całego świata. Szczególnie chciałbym zwrócić uwagę na niekończące się plaże Barbadosu, które pokrywają większość wyspy swoim złotobiałym i dziwacznym różowym piaskiem. Plaże na wybrzeżach Barbadosu są zupełnie inne i wszystkie są otwarte i dostępne do zwiedzania.

Top 5 najlepszych plaż Barbadosu

Plaża dźwigowa

Pierwsze miejsce w pierwszej piątce Plaża Crane - najczęściej odwiedzana plaża na Barbados , oznaczone w dziesięciu najlepszych plażach świata. Crein Beach znajduje się w południowo-wschodniej części wyspy. Przyciąga turystów zabawnymi falami, bezpiecznymi zjazdami do basenu, elegancką plażą ze srebrzystobiałym piaskiem. Ci, którzy lubią, mogą uprawiać windsurfing, nurkować, relaksować się na świeżym powietrzu w cieniu gaju kokosowego lub opalać się w jasnym słońcu.

Пляж Крейн. Уютное местечко с видом на мореПляж Крейн. Лазурное море, песчаный берег

Fitts Village

W następnym wierszu znajduje się Plaża Fitts Village , który znajduje się w najbardziej wysuniętej na południe części wyspy. Jest to idealne miejsce na plażę i zajęcia na świeżym powietrzu. Dla turystów dostępne są sporty wodne, popularna jest brana pod uwagę surfować i nurkowanie. Lokalna infrastruktura rekreacyjna na plaży nie ma sobie równych. Malownicze zakątki, ciepłe morze, łagodne słońce i przytulna atmosfera - wszystko to jest plaża Fitts Village!

Пляж Фиттс-ВиллиджДомики на пляже Фиттс-Виллидж

Plaża Heywoods

Pięć najlepszych plaż Barbadosu Heywoods Beach . Przede wszystkim miejsca są przeznaczone dla turystów, którzy przebywali w dużych kompleksach hotelowych położonych w pobliżu plaży. Jeśli uważasz, że ogromny napływ turystów jest rzadkością, plaża jest gotowa na przyjęcie wszystkich chętnych. Niedrogie ceny, jazda na nartach wodnych, nurkowanie z rurką, a nawet gra w golfa na prywatnym polu będą oferowane, jeśli odwiedzicie plażę Heywoods.

На пляже Хейвудс хорошо отдыхать с детьмиПляж Хейвудс, южная часть пляжа

Sandy Lane

Spędź lato nad morzem Plaża Sandy Lane , który jest na czwartym miejscu, marzenie każdego podróżnika. Plaża znajduje się w spokojnym porcie na wyspie Barbados , pomimo niespokojnych wiatrów po drugiej stronie. Tutaj przejrzysta turkusowa woda, w której można obserwować egzotycznych mieszkańców morza. Zielonkawy ton wody daje ogromną ilość roślinności. Wysokie drzewa znajdują się wzdłuż całego wybrzeża plaży, tworząc świeżość i chłód w najbardziej gorące dni tropikalne.

Незабываемый отдых на пляже Сэнди ЛайнПляж Сэнди Лайн с высоты птичьего полета

Akra Beach

I kończy pięć najlepszych plaż na Barbadosie Plaża w Akrze , która jest jedną z atrakcji wyspy. Akra to najbardziej atrakcyjne i bezpieczne miejsce do wypoczynku z dziećmi, ponieważ głębia strefy przybrzeżnej zwiększa się płynnie. Przewiewny biały piasek, plac zabaw do gier, spacery katamaranem i łódki ze szklanym dnem, nurkowanie, narty wodne - czego jeszcze można życzyć na wygodne i urozmaicone wakacje. Wszystko to zapewni Ci plażę w Akrze!

Пляж Аккра - одна из достопримечательностей БарбадосаОтель на берегу пляжа Аккра