Sandy Lane - najbardziej znana i najdroższa ośrodek Barbados . Znajduje się w pobliżu Holtown , na zachodnim wybrzeżu wyspy, która jest również nazywana "platyną". Sandy Lane znana jest ze swojej twórczej elitarności, dyskretnego luksusu i faktu, że to tutaj narodziła się piosenkarka Rihanna, i właśnie tutaj Tiger Woods spędził miesiąc miodowy z Elin Nordegren.

Klimat

Jak wszędzie Barbados , Kurort Sandy Lane ma około 3 tys. Godzin nasłonecznienia rocznie, praktycznie nie ma sezonowych wahań temperatury, w ciągu dnia termometr sięga + 28 ° ... + 31 ° С, temperatura wody +25 ° ... + 28 ° С. Nie ma prawie żadnych burz, huraganów, ulewnych deszczy.

Plaże i zajęcia

Plaże Sandy Lane to czysty biały piasek i czysta woda, przez które dno może być dobrze widoczne nawet na znacznej głębokości, co sprawia, że ​​snorkeling jest bardzo popularny. Na wodach lokalnych nie ma rekinów ani innych niebezpiecznych mieszkańców morskich. Plaża jest wyłożona palmami kokosowymi, a jeśli chcesz, możesz ukryć się przed słońcem w ich cieniach. Ośrodek jest idealny na wakacje z małymi dziećmi, jest wszystko, czego potrzeba, aby zarówno dzieci, jak i rodzice czuli się komfortowo. Parasole i leżaki mogą być używane bezpłatnie.

Tutaj można nie tylko wygrzewać się w piasku, ale także aktywnie wypoczywać: jeździć na jachcie, jeździć na nartach wodnych, uprawiać kitesurfing, windsurfing lub klasyczne surfowanie, nurkowanie.

Zmęczeni sportami wodnymi również mają coś do zrobienia. Na przykład można grać w siatkówkę (plac zabaw znajduje się tuż za plażą), jeździć konno, chodzić do centrum fitness z siłownią lub grać w tenisa - są też korty tenisowe, których jakość odpowiada wysokiemu statusowi ośrodka. Również na Barbados 3 pola golfowe Sandy Lane są znane: The Old Nine, najstarszy z trzech, The Country Club, który gościł Mistrzostwa Świata Golfa 2006 oraz The Green Monkeys, stworzony przez projektanta Toma Fazio. Pole dla "Zielonych Małp" zostało wycięte w starym kamieniołomie wapienia. Zawodowi sportowcy, europejscy milionerzy i aktorzy z Hollywood przyjeżdżają tutaj, aby zagrać.

ПляжМожно отправиться на морскую прогулку или прокатиться верхом
Здесь расположены лучшие корты БарбадосаЛегендарное поле The Green Monkeys
Zakwaterowanie i posiłki

Hotel o tej samej nazwie z ośrodka (przy okazji, uważany za najlepszy nie tylko Barbados , ale na całym Karaibach) oferuje wybór 113 pokoi z widokiem na ocean lub tropikalny ogród. Istnieje również ekskluzywna dwupiętrowa willa z ogromnym otoczeniem, którą można przenieść na mapę golfową. W hotelu znajdują się 4 restauracje. kuchnia narodowa i 5 barów.

Możesz zatrzymać się w mniej wygodnych (ale tańszych) hotelach, z których najlepszy można nazwać hotelem butikowym Dom jeden kilometr od plaży, Almond Beach Resorts Club & Spa (300 metrów od ośrodka), Colony Club (3 km od ośrodka) , Crystal Cove (2,4 km).

Sandy Lane HotelТак выглядит один из номеров
Ресторан Sandy Lane HotelРесторан Lacajou
Zakupy

Ośrodek oferuje odwiedzającym różne butiki, w których można kupić najnowsze ekskluzywne kolekcje ubrań, biżuterii i biżuterii, a także wszystko, czego może potrzebować golfista - w tym odzież ozdobioną logo zielonej małpy, która tylko już grał na polu The Green Monkeys. Nawiasem mówiąc, w butikach z biżuterią można kupić rzadkie produkty z kolorowych diamentów takich znanych na całym świecie marek jak Cartier, Chopard, Panerai, Audemars Piguet i inne.

The Country ClubОдин из бутиков
Jak się tam dostać

Ośrodek Sandy Lane to najwygodniejszy sposób, aby dostać się z Holtown - kurort znajduje się zaledwie 2,6 km od hotelu. Opuszczając to miasto, należy skręcić w stronę Sea View i jechać ok. 650 m do skrzyżowania z autostradą 1. Następnie należy skręcić w lewo i przejechać około 1,8 km wzdłuż autostrady Hwy1.