Jabłka zawierają wiele witamin, kwasów i użytecznych mikroelementów. Dlatego zaleca się ich stosowanie, jeśli chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów. Zobaczmy, jakie jabłka służą do odchudzania:

  1. Ten owoc zawiera pektynę, która usuwa nadmiar płynów i toksyn z ludzkiego ciała.
  2. Najlepiej wybrać zielone jabłka do odchudzania, ponieważ są one głównie kwaśne, co oznacza, że ​​mają mniej cukru i więcej kwasów.
  3. Celuloza , który jest w jabłkach, jest przydatny do poprawy trawienia.
  4. Zjedz ten owoc ze skórą, a najlepiej ze wszystkiego, jeśli go zetrzesz.
  5. Jabłka przyczyniają się nie tylko do utraty wagi, ale także poprawy ogólnego samopoczucia.

Istnieje kilka możliwości takiej diety, ale najlepiej zacząć od jaśniejszej, aby organizm mógł się do niej przyzwyczaić. Rozmieść tak zwane dni postu na jabłkach. Staraj się jeść około 1,5 kg dziennie.

Najpierw musisz zdecydować, które jabłka są najlepsze dla utraty wagi. Jeśli nie możesz używać świeżych zielonych jabłek przez dłuższy czas, możesz je ugotować. Idealną opcją są pieczone jabłka na odchudzanie. To danie idealnie nadaje się do zastąpienia ukochanych deserów, np. Jabłek do odchudzania, zielone jabłka do utraty wagi pieczone w piekarniku, możesz dodać trochę miodu. W tym przykładzie wykonania nie ma niezdrowych tłuszczów i kilku kalorii.

Przykłady diety jabłkowej

Numer opcji 1 . Możesz jeść tyle jabłek dziennie, ile chcesz. Tylko jeden warunek - wypij dużo wody.

Numer opcji 2 . Jedz świeże lub upieczone jabłka, ale nie więcej niż 1,5 kg. W tym przykładzie zabrania się w ogóle pić.

Numer opcji 3 . Oprócz jabłek można jeść kefir . 6 razy dziennie jedz 1 jabłko + 1 szklankę kefiru. Ta opcja jest używana przez kobiety w ciąży.

Nie zaleca się spożywania jabłek w celu zmniejszenia masy ciała, jeśli u pacjenta występuje zapalenie żołądka lub kwasowość.