Ani Lorak jest jednym z najbardziej ukochanych i popularnych wykonawców ukraińskich. W marcu 2013 r. Ani Lorak została uznana za najpiękniejszą kobietę wersją "VIVA! Najpiękniejszy. " A sesja zdjęciowa Ani Lorak dla VIVA była kolejnym potwierdzeniem tytułu i korony uznania.

Najpiękniejsze

Nowa sesja Ani Lorak 2013 wyróżnia się elegancją i szykownością. Luksusowe, niezwykle kobiece stroje są po prostu hipnotyzujące. Czerwona sukienka powietrza, jak płomień, szybująca w górę. Elegancka czerń podkreśla doskonałą formę piosenkarki. Wszystkie zdjęcia z nowej sesji zdjęciowej Ani Lorak pokazują niezwykłe piękno wokalisty, jej atrakcyjność.

Tytuł z VIVA Ani Lorak nie jest pierwszy raz. W 2005 roku piosenkarka otrzymała już nagrodę honorową. Od tego czasu życie Ani Lorak zmieniło się diametralnie. Wyszła za mąż, stała się matką.

Kolejne ważne wydarzenie z życia piosenkarza wydarzyło się w czerwcu 2013 roku. Ani Lorak stał się najlepszym piosenkarzem roku według wersji Muz-TV. 11 uroczystość odbyła się w Moskwie. Ukraiński wokalista pokonał najlepszych rosyjskich wykonawców, pozostawiając ich daleko w tyle.

Rodzina

Ani Lorak przyznał niedawno, że chce zostać matką po raz drugi. Piosenkarz ma już córkę Sofię. Sesja zdjęciowa Ani Lorak wykonała nie tylko znane publikacje, ale także zalała Internet. Całość została nasycona czułością i miłością dla córki, która jeszcze się nie urodziła, a później ukazała się sesja fotograficzna Ani Loraka z mężem Muratem na rosyjskie wydanie OK. Obracając plotki o kłopotach rodzinnych, para pojawiła się przed publicznością z zazdrości o złych życzeniach. Romantyczna i nieco intymna sesja zdjęciowa nie pozostawia absolutnie żadnych wątpliwości co do ich szczęśliwego życia rodzinnego.

A pragnienie Loraka, by mieć drugie dziecko, jest kolejnym dowodem zaufania w przyszłość. Podczas pierwszej ciąży Ani Lorak ostro negatywnie mówił o szczerości sesje zdjęciowe kobiet w ciąży koledzy. W szczególności piosenkarka potępiła Svetlana Loboda za nagie zdjęcia w czasie ciąży. Czy poglądy piosenkarza zmienią się z czasem, być może wkrótce się dowiemy.

ani lorak photoshoot 2013 1ani lorak photoshoot 2013 2ani lorak photoshoot 2013 3
ani lorak photoshoot 2013 4ani lorak photoshoot 2013 5ani lorak photoshoot 2013 6
ani lorak photoshoot 2013 7ani lorak photoshoot 2013 8ani lorak photoshoot 2013 9