Suplement diety Hitovit jest uniwersalnym lekiem. Dlatego też, choć najczęściej jest on stosowany jako środek obniżający wagę, ale w rzeczywistości spektrum jego działania jest znacznie szersze. Na przykład jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chciałyby bezpiecznie iw pełni oczyścić organizm ze szkodliwych substancji i toksyn. Skutecznie usuwa także radioizotopy i eliminuje skutki promieniowania. Jest również zalecany jako środek skutecznie obniżający poziom cholesterolu i ogólnie poprawiający morfologię krwi. Regularne przyjmowanie leku "Hitovit" aktywuje wzrost pożytecznych bakterii w przewodzie pokarmowym, a także jest użyteczny w zapobieganiu onkologii.

Jeśli mówimy o korzyściach płynących z "Hitovit" dla utraty wagi, należy zauważyć jego wysoką skuteczność w tym zakresie. Oznacza to, że dla harmonijnej i bezpiecznej utraty wagi, osoba musi brać lek wystarczająco regularnie, zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. I chociaż może nadal jeść tak jak zwykle, nie zmieniając zbytnio swojej zwykłej diety. Aktywność fizyczna jest pożądana, ale nie musisz być zbyt gorliwy wobec ładunków. Jest to bardzo wygodne dla osób, które nie mają czasu na zajęcia specjalne lub są przeciwwskazane ze względów zdrowotnych. "Hitovit" do utraty wagi jest również odkrycie dla pacjentów cierpiących na zwiększoną apetyt i którzy nie mogą kontrolować swojej diety. Lek bezboleśnie łagodzi niekontrolowane pragnienie jedzenia i umożliwia zrównoważoną dietę.

Jest lek i inne niezwykle użyteczne właściwości. Na przykład jest to pokazane osobom z problemami z wątrobą. Suplement diety zmniejsza obciążenie tego narządu i przyczynia się do zwiększenia jego funkcjonalności, jednocześnie wspomagając aktywne czyszczenie. "Hitovit" może być stosowany jako immunomodulator. Z powodzeniem aktywuje obronę samych komórek i pomaga im chronić się przed szkodliwymi wirusami i infekcjami.

Skład Hitovit

Lek jest sprzedawany w opakowaniach po 50 lub 100 tabletek w każdej. Ponieważ zalecana dawka leku to dwie tabletki trzy razy dziennie, jedna paczka wystarcza na jeden cykl leczenia, który trwa od dwóch do czterech tygodni.

Każda tabletka "Hitovita" ma następujący skład:

  • substancja podstawowa - chitozan, ma charakter polisacharydowy, jest wytwarzany ze skorup krabów kamczackich; Metoda ekstrakcji została opracowana przez specjalistów jednego z rosyjskich oddziałów Rosyjskiej Akademii Nauk Medycznych; udało im się uzyskać substancję o wysokiej biodostępności, co doprowadziło do wysokiej skuteczności leku;
  • chityna - bioaktywna celuloza i wchłaniający;
  • Witamina C jest naturalnym źródłem energii i przeciwutleniacza.

Wchodząc do układu pokarmowego, hitovit zamienia się w żelopodobną substancję, która przywiera do cząsteczek tłuszczu i usuwa ją naturalnie, zapobiegając wchłanianiu. Efekt wzmacnia witaminę C, która przyspiesza metabolizm, złe trafienia ale także ma działanie przeciwutleniające na organizm. Włókno daje uczucie sytości, działa jak chłonny i naturalny środek czyszczący.

Lek jest absolutnie nietoksyczny, bezpieczny, na licencji Instytutu Żywienia Rosyjskiej Akademii Nauk Medycznych. Nie ma praktycznie żadnych przeciwwskazań, z wyjątkiem indywidualnej nietolerancji składników i alergii na nie.

Kup "Hitovit" "z rękami" lub w niewyspecjalizowanych placówkach jest bardzo odradzane. Możesz dostać fałszywkę, a to zdecydowanie nie jest lek bezpieczny dla zdrowia.