Duże łóżko w sypialni z pewnością stanie się główną atrakcją wnętrza. Będzie to wyspa, na której człowiek może się zrelaksować i całkowicie zregenerować. Wielkowymiarowe łóżka są zainstalowane w przestronnym pokoju. Ale w małej sypialni często można zobaczyć imponujące miejsce do spania, które staje się głównym tematem we wnętrzu.

Duże łóżko - styl i wygoda

Duże łóżko zazwyczaj obejmuje podwójne łóżko do spania. Z założenia może składać się z dwóch podpierających grzbietów i ramy lub oparcia na nachylonych nogach. Łóżka na nogach wyglądają na bardziej lekkie i zwiewne, zwłaszcza metalowe kute z delikatnymi detalami, duże masywne drewniane łóżka często zdobione rzeźbionymi dekoracyjnymi zagłówkami, luksusowe poszycie z aksamitu, satynowa faktura, ozdobne oparcie pleców, zdobione regały. Są niezbędne dla klasyczne wnętrze .

Duże łóżka sypialne z miękką wyściółką na pudełku wyglądają lakonicznie, bardziej nadają się do surowych minimalistycznych wnętrz, nowoczesnego stylu. Są bezpieczniejsze, nie mają części urazowych, są uważane za modele o zwiększonym komforcie. Tapicerka na obwodzie łóżka sprawia, że ​​jest bardziej reprezentacyjny i przytulny. W takich modelach często stosowana jest skórzana powłoka z obciążnikami i wykwintnymi wygięciami na głowie i bokach ramy.

Wymiary łóżek na skrzyni są często uzupełniane wbudowanymi stołami obok siebie, na wysokim wezgłowiu można nawet umieścić piękne światła lub oświetlenie.

Pięknie wyglądaj okrągłe łóżka zajmują dużo miejsca w pomieszczeniu i stają się akcentowanym obiektem projektu. Piękne duże łóżko daje poczucie wolności i przestrzeni podczas snu. Jest to luksusowy stylowy akcent w pomieszczeniu, pozwala stworzyć niepowtarzalny wystrój w sypialni.

łóżko małżeńskie 1łóżko małżeńskie 2duże łóżko 3
łóżko małżeńskie 4łóżko małżeńskie 5łóżko małżeńskie 6
łóżko małżeńskie 7łóżko małżeńskie 8duże łóżko 9