Nowoczesny styl hi-tech pozwala tworzyć wygodne domy z wykorzystaniem innowacyjnych technologii i materiałów. Kiedy tworzysz wiejską rezydencję, styl ten implikuje wyjątkowość całego budynku jako całości. Takie domki przyciągają swoją nowością, ekstrawagancją i odwagą.

Nowoczesne domy high-tech

Architektura nowoczesnych domów w stylu high-tech wykorzystuje głównie nietypowe kształty geometryczne, dużo szkła, metalu, asymetryczne ściany. Dach często ma płaski kształt, ale czasami instalowane są konfiguracje spłaszczone. Powierzchnia płaskiego dachu służy do organizowania miejsca odpoczynku lub placu zabaw na świeżym powietrzu. Domek może zawierać kilka pięter, przedłużek, markiz, mansardowy . Pamiętaj, aby zainstalować duże panoramiczne okna, balkony mogą mieć niestandardową formę. Z reguły fasada domu na zewnątrz jest podświetlona. W nocy ten domek wygląda imponująco.

Popularne projekty z niestandardowymi pięciokątnymi pokojami, trójkątnymi zadaszeniami. Często takie domy są wyposażone w mini szklarnie, panele słoneczne, systemy zbierania i oczyszczania wody deszczowej. Takie nowoczesne budynki starają się wyposażyć we wszystkie innowacyjne technologie - inteligentny system domowy, podgrzewane podłogi, autonomiczne źródło zasilania. Zastosowanie do dużych powierzchni przeszklenia nadaje domowi dużo naturalnego światła. Do izolacji zastosowano ultranowoczesny polistyren.

Takie projekty mogą być kosztowne w realizacji, ale są ekonomiczne w procesie dalszej eksploatacji.

Domy high-tech1High-tech homes2Domy High-Tech3
Domy high-tech4Domy High-Tech5High-tech homes6
Domy High-Tech7Nowoczesne domyDomy High-Tech9

Wnętrze domu w stylu hi-tech

Wewnątrz domku zachwycają ogromne przeszklone przestrzenie, bezpłatny układ. Najczęściej we wnętrzu stosuje się minimum wewnętrznych partycji. Salon może być połączony z jadalnią, jest wyposażony w wyjście na otwarty taras za pomocą przesuwanych drzwi.

Dom jest wyposażony w najnowszą technologię. Przestronny pokój jest oświetlony przez wszelkiego rodzaju lampy - centralne niezwykłe żyrandole, lampy na stojakach lub wspornikach, wbudowany sufit, nisze lub lampy meblowe.

Wnętrza domów w modnym stylu hi-tech wykorzystuje proste geometryczne kształty i proste linie, nowoczesne materiały - metal, plastik, szkło. Intensywnie stosowane srebro-metalik, biały, czarny, szary. Można do nich dodać inne monochromatyczne odcienie - czerwony, żółty, jasnozielony, niebieski, ale bardzo dozowany.

Całkowity brak wystroju pomieszczenia rekompensowany jest niezwykłymi formami i fakturą detali. Liczne szklane, metalowe i błyszczące powierzchnie fascynują grę światła i blasku.

W projekcie pomieszczenia wiele powierzchni odbijających światło - kafelki, sufity napinane, fasady błyszczące lub szklane, lustra, przezroczyste stoły, laminat.

Meble we wnętrzu high-tech to za mało, ale jest funkcjonalne, ma wyraźne i geometryczne kształty. Z materiałów do mebli używanych skór, tworzyw sztucznych, szkła, części chromowanych w połączeniu ze szkłem. Okucia muszą być genialne.

Do dekoracji możesz użyć kilku zdjęć w stylowych ramkach, lustrze, obrazie. Nie ma zasłon i firanek na otworach okiennych, w razie potrzeby użyj szkła matowego lub żaluzji.

Piękne domy w stylu high-tech przyciągają swoją nowością, oryginalnością i wdziękiem. Domek wyposażony w najnowsze osiągnięcia architektury i nowoczesnego wyposażenia jest w pełni zgodny z nowoczesnym stylem - zaawansowaną technologią, demonstruje wszystkie osiągnięcia współczesnej ludzkości.

Domy High-Tech10Domy high-tech11Domy high tech12
Domy high-tech13Domy high-tech14High Tech Houses15
Domy high-tech16Nowoczesne domy17Domy high-tech18