Oprócz głównych "wielorybów", które obejmują pokój dzienny z dużym stołem, kuchnię z miejscem do pracy, sypialnię z łóżkiem, w każdym domu znajdują się różne detale, które mogą zarówno ułatwić życie jej właścicieli i przynieść drobne kłopoty i niedogodności. O tym, co musisz wyrzucić z domu, prawdopodobnie wiesz, nawet jeśli nie są dojrzałe do konkretnych działań, ale powiemy ci o rzeczach przydatnych, przyjemnych i funkcjonalnych.

Masz dość biegania po domu szmatką, wycieranie śladów bosych stóp z płytek lub parkietu? Dzięki kapciom-miotom "Lazybones" oszczędzą Cię te kłopoty. Nogi są ciepłe i nie ma śladów, a samo sprzątanie odbywa się tak długo, jak długo chodzisz po pokoju. Genialne rozwiązanie, które spodoba się leniwym ludziom.

Każdy, kto próbował sam czyścić klawiaturę laptopa lub komputera, wie, że łatwiej jest kupić nowy niż zebrać wszystkie przyciski-klucze-pimmock. I wszystko znowu działa. Dzięki żelowi silikonowemu "Cyber-clean" wszystko jest łatwiejsze. Wystarczy przymocować go do zanieczyszczonego gadżetu, lekko docisnąć i podziwiać, jak całe ciasteczko w postaci poszczególnych okruchów może przeniknąć do klawiatury ?!

Pukali do drzwi, a ty kręcisz się po mieszkaniu w poszukiwaniu klucza, który wpadł w ręce właściciela domu? Sytuacja jest znana każdemu z nas, ale ci, którzy już kupili stoisko na małe rzeczy "Birdhouse" już dawno zapomnieli o takich problemach. I nie jest to zaskakujące, ponieważ przekazanie kilku ptaków oczekujących na podłączenie pamięci flash lub kluczy jest po prostu niemożliwe.

Jak często wieczorami, gdy lodówka jest już zamknięta, chcesz czegoś soczystego i smacznego, a jednocześnie nie-kalorycznego. Na przykład marchewki. Ale szukanie noża i brudnych rąk jest tak niechętne! Jeśli w twoim arsenale kuchennym znajdzie się obieraczka do warzyw "Ostrzałka", to zdrowa przekąska nie zostanie zerwana.

Domowa pizza jest pyszna, prosta i zabawna, jeśli masz ją ze znajomymi. Ale te chwile, kiedy podczas cięcia całe nadzienie pada na talerz, a sam kawałek zamienia się w poszarpane "coś", lekko denerwujące. Nigdy tak się nie stanie, jeśli ucina się go specjalnymi nożycami, które zapewnią nie tylko gładkie krawędzie elementu, ale także jego bezpieczeństwo, ponieważ zostanie on automatycznie ułożony na łopatce.

Ile razy, wypełniając sałatkę oliwą z oliwek, dostałeś coś w rodzaju zupy? A wszystko z powodu tego, że ten mały paskudny korek i usiłuje spaść z szyi do salaterki. Dobra gospodyni chroni zarówno nerwy, jak i produkty, a "Dobra Gospodyni" pomaga jej w tym. Ten dozownik oleju nigdy Cię nie zawiedzie i pozwoli Ci dodać tyle potraw, ile potrzebujesz.

Nigdy więcej ukochany człowiek nie będzie cię karcił za znalezienie zmarszczek na koszulkach w wyniku dokładnej kontroli, jeśli otrzymasz dziwne, ale bardzo przydatne urządzenie Flipfold. Kilka ruchów - i koszula jest idealnie ułożona!

W przypadku dziewcząt, które nie mają jeszcze oddzielnego pomieszczenia do przechowywania wielu par butów, problem oszczędzania przestrzeni jest szczególnie pilny. A co, jeśli wszystkie buty są starannie zapakowane w kompaktowe koło, którego średnica wynosi tylko 75 centymetrów? A w tej oryginalnej półce "Koło" z łatwością można umieścić trzy tuziny par butów!

Zarysowania na butach i zaciśniętych palcach - to już koniec! A wszystko dlatego, że dzięki genialnym inżynierom-projektantom stworzono praktyczne urządzenie - "Watchman Sema". Ten stoper do drzwi nie tylko zapobiega przypadkowemu zatrzaśnięciu, ale także wnosi do wnętrza swoją "zapał".