Marka Guess zyskała sławę dzięki swojej denimowej marce, która zawsze była doceniana przez młodych ludzi i aktywnych ludzi. Dżinsy, szorty, koszule i marynarki - wszystko to w obfitości przedstawione w katalogach słynnej amerykańskiej marki. Ale co z butami? Tutaj projektanci nie stracili pozycji i zaprezentowali kilka linii trampek, które jak zawsze były zadowolone z wysokiej jakości i oryginalnego designu. Damskie sneakersy Guess - to wygoda i ciekawy design w jednej butelce!

Guess Sneakers - Shoe Characteristic

Oferta obejmuje kilka podstawowych modeli trampek:

  1. Nity. Trampki ozdobione metalowymi nitami wyglądają bardzo interesująco. Projektanci zapinają je na bokach butów, a także na języku w formie trójkąta, który jest markowym logo marki. Ponadto są modele ozdobione nitami w kolejności losowej. Do dekoracji użyto nitowania o gładkim i spiczastym kształcie.
  2. Obuwie sportowe. Te modele są przeznaczone do suchej, ciepłej pogody. Wierzch wykonany jest z gęstej tkaniny, która jest dobrze oddychająca i nie pozwala na rozciąganie nogi. Oferta obejmuje zarówno zwykłe trampki Hess, jak i drukowane trampki z wizerunkiem kwiatów i napisem "Zgadnij".
  3. Klinowe trampki Zgadnij. Projektanci marki wychwycili najnowsze trendy i wypuścili linię "sneakersów" lub jako tzw. "Sneakersy platformowe". W kolekcji dominują pastelowe kolory (beżowy, różowy, mleczny, miętowy). Prezentowane są również klasyczne czarno-białe tenisówki.

Z uwagi na to, że dżinsy są główną specyfiką marki, wszystkie buty Guess są przeznaczone głównie do dżinsowych spodni. Trampki można również łączyć z lekkimi sukienkami i spodenkami, legginsami i spódnicami. Łatwo jest stworzyć z nimi stylowy wygląd. styl kezhual Wystarczy wybrać odpowiednie akcesoria i zdecydować się na strój.

Damskie trampki Zgadnij 1Damskie sneakersy Guess 2Damskie sneakersy Guess 3
Damskie sneakersy Guess 4Damskie sneakersy Guess 5Damskie sneakersy Guess 6
Damskie sneakersy Guess 7Damskie sneakersy Guess 8Damskie sneakersy Guess 9