Amerykańskie tenisówki marki DKNY cieszą się dużą popularnością na całym świecie, pomimo ich wysokiej ceny. Konstrukcja obuwia jest w pełni zgodna z identyfikacją wizualną firmy. Donna Karan tworzy rzeczy dla współczesnych ludzi, którzy mogliby je nosić z takim samym sukcesem dzień i noc. Sneakers w tym przypadku nie jest wyjątkiem. Pomimo pierwotnego przeznaczenia obuwia, projektant wciąż był w stanie nadać im jasność i elegancję.

Czym one są - modne trampki z DKNY?

Wszystkie modele butów różnią się znacząco od siebie, ale jest coś, co je łączy - oto:

  • tradycyjna podeszwa sportowa;
  • wysokiej jakości materiały;
  • jasne szczegóły.

Ostatni punkt podkreśla tożsamość korporacyjną. Każdy model ma co najmniej jeden jasny detal - lśniący pasek z boku, kontrastujące sznurówki lub wstawka z wzorem, wpadające w ucho metalowe elementy lub cyrkonie. Jednak projektant nie połyskuje sportowych butów z jasnością, dzięki czemu można je łączyć z modnymi ubraniami casualowymi. Na spacery po mieście powinieneś wybrać niskie czarne trampki, które zazwyczaj są rozcieńczane białymi cienkimi paskami. Te buty będą idealnie komponować się z wygodnymi dżinsami lub spodniami, a jednocześnie nie będą bardzo różniły się od tradycyjnych trampek. Jest to dobry wybór dla kobiet, które uwielbiają modne i wysokiej jakości buty, ale nie lubią oryginalności i wyrazistości w codziennym życiu.

Ale najbardziej przyciąga uwagę klinowe trampki z linii DKNY Aktywny. Różnią się znacznie od modnych trampek w 2013 roku, lub jak nazywają się "Plimsolls", ponieważ nie mają wyraźnych oznak butów sportowych, ale mają tradycyjną podeszwę. Aktywne sneakersy DNKY mogą być wykonane z luksusowych cukierków w kolorze zamszu, skóry w kolorze złotym lub srebrnym lub praktycznych kolorów brązowo-czarnych. Najbardziej oryginalne modele zdobią rozproszenie kamieni, które mają regularny kształt geometryczny.

Trampki damskie od DKNY 1Trampki damskie od DKNY 2Trampki damskie od DKNY 3
Trampki damskie od DKNY 4Trampki damskie od DKNY 5Trampki damskie od DKNY 6
Trampki damskie od DKNY 7Trampki damskie od DKNY 9Trampki damskie od DKNY 9