Karta życzeń jest jedną z najpopularniejszych technik wykonywania marzeń, która pochodzi z chińskich nauk Feng Shui. Celem stworzenia jest wizualizacja i przekaz mentalny, wyrażany poprzez kreatywność i świadomość. Zasady sporządzania karty życzeń obejmują stopniowe rozumienie różnych aspektów życia i zrozumienie, czego dana osoba naprawdę potrzebuje w najbliższej i przewidywalnej przyszłości.

Jak stworzyć tablicę wizualizacji życzeń?

W teorii i praktycznym tworzeniu pożądanej mapy leży plac Bagua, który pomaga prawidłowo rozdzielić przestrzeń na strefy. Zasada tego podziału jest jedną z podstaw Feng Shui który służy do dostosowania każdego z kierunków życia danej osoby.

Istnieją dwa sposoby na wykonanie karty życzeń:

 • wziąć kartkę papieru, mieć zdjęcie i używać zdjęć i zdjęć z różnych czasopism i publikacji reklamowych;
 • symulować mapę na komputerze w formie elektronicznej, używając zdjęć z witryn, a następnie drukować.

W obu przypadkach karta życzeń będzie działać, jeśli zostanie prawidłowo wypełniona.

Jak zrobić kartę wizualizacji życzeń?

Po pierwsze, stworzenie karty pożądania sprawia, że ​​człowiek myśli o tym, czego naprawdę potrzebuje. Proces twórczy i myślowy podczas pracy na mapie tworzy pewną energię, która pomaga spełnić marzenia i marzenia. Arkusz należy podzielić na dziewięć równych sektorów.

Każdy z sektorów karty pożądania ma swoją nazwę, kierunek i kolor. Boki świata na placu Bagua znajdują się w następujący sposób: na północy, na południe, na zachód, na prawo, na lewo na wschód.

Jak stworzyć mapę życzeń - podstawowe zasady kompilacji

 1. Sektor centralny jest ucieleśnieniem człowieka i jego najważniejszym marzeniem, to w centrum trzeba ustawić własny obraz. Zdjęcia należy wybierać na podstawie tego, jak dana osoba chce widzieć siebie w przyszłości - zdrowej, radosnej, szczęśliwej. Dlatego obraz na centralnym placu powinien być dokładnie taki.
 2. Górny lewy róg odpowiada południowo-wschodowi, kolor jest jasnozielony, strefa bogactwa. W tym sektorze możesz publikować zdjęcia z wizerunkiem pieniędzy i pisać afirmatywne wpisy dotyczące dochodu i wynagrodzenia. Na przykład pod zdjęciem z pakietami pieniędzy możesz napisać, że moja pensja to ... żądana kwota. Tutaj możesz również stworzyć kolaż zdjęć, które żywo charakteryzują i symbolizują bogactwo - luksusowe jachty, drogie biżuterię, ekskluzywne rzeczy, samochody itp.
 3. Górny środkowy sektor , południe, czerwony kolor, znaczenie - sława, uznanie, honor. Oto zdjęcia, które odpowiadają zawodowym i kreatywnym ambicjom danej osoby. Oto wszelkie aspekty, które symbolizują uznanie, takie jak podium, puchary, certyfikaty, dyplomy, czerwony dywan, zdjęcia w słynnym czasopiśmie itp.
 4. Górny prawy róg , południowy zachód, kolor brązowy, sektor miłości. Dla tych, którzy tylko marzą o szczęśliwej rodzinie i miłości, tutaj możesz umieścić romantyczne zdjęcia lub przedstawić siebie w sukni ślubnej. Dla osób w rodzinie najlepiej jest budować na sukcesach pięknego zdjęcia, możesz wziąć ślub lub spędzić wspólne wakacje. Najważniejsze, że na tym zdjęciu obaj partnerzy promieniują miłością i szczęściem.
 5. Lewy sektor w strefie centralnej , na wschód, kolor ciemnozielony, strefa zdrowia i relacje rodzinne. Sektor ten obejmuje nie tylko zdrowie fizyczne, ale także stan psychiczny i emocjonalny wszystkich członków rodziny, w tym zwierząt domowych. Tutaj znajdziesz wspólne zdjęcia rodzinne na spacerze, na wakacjach, kolaże całej rodziny w pięknych i przyjemnych miejscach.
 6. Właściwy sektor na linii środkowej , zachód, biały, obszar kreatywności i dzieci. Jeśli planujesz mieć dzieci, umocnij swoje pragnienie ze zdjęciem dziecka w tym sektorze, jeśli masz już dzieci, wtedy odzwierciedl ich potencjał twórczy i nie zapomnij o sobie. Kreatywność obejmuje każde stworzenie - od gotowania do arcydzieł sztuki.
 7. Dolny lewy róg , północny wschód, kolor jasnobrązowy, sektor wiedzy i umiejętności. W tym rogu możesz umieścić zdjęcia symbolizujące twoje aspiracje w zdobywaniu nowej wiedzy i umiejętności w dowolnej dziedzinie, począwszy od nauki i języków, kończąc na nauce tańca.
 8. Niższy centralny sektor , północ, kolor niebieski, strefa rozwoju zawodowego. Konieczne jest, aby w miarę możliwości odzwierciedlić wszystkie roszczenia zawodowe i zawodowe - piękne biuro, harmonogram wzrostu, prezentacje i zdjęcia pożądanych osiągnięć w dziedzinie zawodowej.
 9. Dolny prawy róg , północny zachód, kolor szary, sektor podróży i pomocnicy. Tutaj możesz robić zdjęcia krajów, które chcesz odwiedzić, rodzajów transportu, na przykład, liniowca lub samolotu, umieść siebie i swoich bliskich na tle słynnych budynków lub kurorty . Nie zapominajcie o asystentach, to nie tylko ludzie, ale także wyższe siły, które prowadzą nas przez życie.

Ważnym pytaniem jest, gdzie powiesić kartę życzeń. Aby karta działała, musisz ją stale widzieć, ale jednocześnie musi być ukryta przed obcymi, obcymi, zazdrosnymi oczami. Idealnie, mapa powinna wisieć nad biurkiem lub w strefie odpoczynku. Jeśli nie możesz ukryć karty przed nieznajomymi, możesz zrobić to w małym formacie i zapisać w folderze, robiąc to sam.

Jak stworzyć kartę życzeń