Dziś nie można sobie wyobrazić życia współczesnej młodzieży i nastolatków bez sieci społecznościowych. Tutaj możesz dzielić się doświadczeniami, nastrojem, znajdować towarzyszy w poglądach politycznych i religijnych, wymieniać opinie na temat konkretnego problemu. W sieci społecznościowej ty Znajdziemy znajomych i komunikację , materiały do ​​pracy i nauki, a także wiele innych użytecznych informacji.

Amerykańscy internauci uważają, że główną funkcją sieci społecznościowej jest umiejętność pozyskiwania dobrych połączeń. Oznacza to, że dzięki sieci kilkunastu osób można nawet zapoznać się z samym prezydentem, oferujemy krótki przegląd sieci społecznościowych do komunikacji, które pomogą Ci znaleźć przyjaciół, a może nawet miłość.


Lista sieci społecznościowych do komunikacji

 • vkontakte.ru;
 • odnoklassniki.ru;
 • povarenok.ru;
 • smart-artS;
 • rybakiohotniki.ru;
 • beauting.RU;
 • pinterest;
 • matroNet;
 • tourout.ru;
 • umieszczamy;
 • Twitter;
 • facebook;
 • my Space i wiele innych.

Są wśród nich amerykańskie sieci społecznościowe do komunikacji, sieci społecznościowe dla nastolatków, sieci społecznościowe dla hobby, pracy, szkoły, hobby itp.

Zasady komunikacji w sieciach społecznościowych

Wydawałoby się, że ludzie już tak długo komunikowali się w sieciach społecznościowych, że nie potrzebują reguł, zwłaszcza gdy istnieje już pewna lista norm. W końcu etyka komunikacji nie została anulowana, nawet jeśli jest to sieć społecznościowa. Ale, niestety, ludzie często zapominają nawet najbardziej podstawowe normy komunikacji , z powodu którego istnieje wiele nieporozumień. Dotyczy to głównie korespondencji biznesowej, ponieważ w komunikacji osobistej jest nieco prostsza i nie wymaga formalności. Oto kilka zasad, które pomogą Ci usprawnić komunikację.

 1. Zawsze przedstaw się, jeśli piszesz do nieznajomego. Pomimo tego, że Twoje imię jest już widoczne, nie leniwy jest napisać kilka słów o tym, kim jesteś, gdzie i z jakiego powodu piszesz. To ustawi ton dla całej rozmowy. Pozdrowienia zaczynają się od słów "Cześć", "Dzień dobry" lub "Cześć", ale nie pisz "Dobra pora dnia" - może to sprawiać wrażenie, że właśnie to robisz, wysyłając listy do wszystkich z rzędu i nawet nie próbujesz wstawić tymczasowego kontekst lub powitanie. Pamiętaj, aby dodać powitanie do imienia i nazwiska. Ponadto, list powinien odnosić się do osoby "Ty". Z dużą lub małą literą, to jest twoja firma, ale możesz przełączyć się tylko na kilka wiadomości lub listów i tylko za zgodą rozmówcy.
 2. Zacznij od głównej rzeczy. Wszystkie informacje wprowadzające powinny być nie więcej niż dwoma zdaniami. Następnie przejdź od razu do rzeczy: zadajesz pytanie, propozycję itp., A nie reklamujesz siebie lub swojej firmy.
 3. Zawsze odpowiadaj na czas i naucz się odmawiać. To bardzo ważne. Ponieważ jeśli opóźnisz odpowiedź, to jesteś osobą Lista sieci społecznościowych do komunikacji Istnieje negatywna opinia o tobie. I nigdy nie bój się odmówić. W końcu, jeśli podejmiesz pracę, której nie lubisz, lub nie masz czasu, aby to zrobić, będzie to miało również negatywny wpływ na twoją reputację i nastrój.
 4. Odpowiedz grzecznie i dyskretnie, skorzystaj z tematyki. Jeśli krótko sformułujesz temat, prawdopodobieństwo, że otrzymasz odpowiedź, wzrośnie dramatycznie. A jeśli ton rozmówcy cię dotknie lub wydaje się nieuprzejmy i arogancki, pokaż powściągliwość. Grzeczna odpowiedź "ochłodzi" osobę i zorganizuje ją dla ciebie.

Trzymając się kultury komunikacji w sieciach społecznościowych, będziesz w stanie ustanowić siebie jako uprzejmą, odpowiedzialną osobę i kogoś, z kim chciałbyś współpracować lub poznać.