Prawdopodobnie niemożliwe jest spotkanie z osobą, która nie ma marzeń. Dla wielu pragnienia pozostają niepraktyczne, inni uparcie idą do swoich cele . Aby zwiększyć swoje szanse i skorzystać z pomocy niewidzialnych sił, możesz wykonać planszę własnymi rękami. Jego działanie opiera się na wizualizacji ich myśli.

Jest taki sposób, aby osiągnąć pożądane ze względu na niektóre aspekty. Po pierwsze, osoba określa swoje pragnienie, co oznacza, że ​​będzie znacznie łatwiejsze do wdrożenia. Po drugie, ciągła wizualizacja pomaga nie tylko przyciągnąć do siebie pozytywną energię, ale także sprawia, że ​​idziemy do przodu z jeszcze większą trwałością.

Jak zrobić deskę życzeń?

Aby stworzyć dla siebie plan pragnień, nie potrzeba żadnych umiejętności, wystarczy mieć papier do rysowania, różne wycinki, które zbiegają się z marzeniami i własne zdjęcie. Możesz użyć programu komputerowego, na przykład Photoshop, aby uzyskać bardziej dokładną opcję. Eksperci twierdzą, że najlepiej zrobić deskę życzeń własnymi rękami, ponieważ to wzmacnia energię. Pośrodku arkusza należy umieścić własne zdjęcie i trzymać się obrazów swoich pragnień, na przykład samochodu, domu, torby z pieniędzmi itp. Inna opcja jest oferowana przez psychologów i nazywa się ją tablicą celu. W takim przypadku arkusz papieru należy podzielić na trzy części:

  • pierwsza kolumna jest tym, co chcesz osiągnąć w ciągu roku;
  • druga kolumna jest na trzy lata;
  • trzecia kolumna jest na pięć lat.

Takie szczegóły stanowią dodatkową zachętę.

Jak zrobić deskę życzeń?

  1. Zdjęcia powinny być tylko pozytywne. Mogą być wycięte z czasopisma lub wydrukowane z Internetu. Jeśli używasz pierwszej opcji, upewnij się, że po drugiej stronie obcinania nie ma złych słów i negatywnych obrazów.
  2. Zacznij tworzyć planszę wizualizacja pragnień najlepiej w okresie wzrostu Księżyca. Ogromne znaczenie ma dobry nastrój.
  3. Wishboard
  4. Gdy dołączasz obrazy, wizualizujesz obraz, na przykład, jeśli chcesz samochód, wyobraź sobie, jak jeździsz i tak dalej.
  5. Ponieważ sny, które zostały spełnione, muszą być usunięte z planszy, a nowe muszą zostać naprawione, aby nie stworzyć nowej planszy, zdjęcia powinny być zawieszone na taśmie lub przyciskach.
  6. Ważne jest, aby znaleźć odpowiednie miejsce na tablicę do spełnienia życzeń. Powinno być na twoich oczach, ale jednocześnie inni nie powinni tego widzieć. Możesz umieścić planszę na przykład w sypialni lub w szafie.

Pamiętaj, że zarząd pragnień będzie działał tylko dla ludzi, którzy naprawdę wierzą w pozytywny wynik.