Kula pragnień zyskała ostatnio wartość pewnej rozrywki, a wielu zapomniało o swoim pierwotnym zadaniu. W Chinach ludzie wierzą, że latarnie nieba pełnią rolę nośnika pragnień w kosmosie. Mistrzowie zgadzają się z tym feng shui .

Jak zrobić piłkę spełniającą życzenie?

Możesz użyć zwykłych balonów lub latarek. Jeśli chodzi o kolor, idealnym rozwiązaniem jest różowy, czerwony, żółty lub biały. Możesz zrobić piłkę pożądań własnymi rękami lub kupić ją już, po prostu dodaj kilka ważnych szczegółów. Weź nowy marker i napisz na swojej latarce swoje cenne pragnienie. Możesz również napisać na kawałku papieru i związać go z taśmą. Ważne jest, aby wniosek został sformułowany krótko i konkretnie. Staraj się pisać tak czytelnie, jak to możliwe, aby litery nie były bardzo małe. Poprzez uwolnienie piłki w kosmos, człowiek wzywa do szczęścia i szczęścia. Najlepsze miejsce - z dala od miasta, gdzie nie będzie energii i ingerencji mechanicznych. Obserwuj piłkę, która spełnia pragnienie, aż zniknie z pola widzenia. Następnie zaleca się, aby zapomnieć o pożądaniu, ponieważ zostało ono już dostarczone do wyższych sił i zaczęło je wdrażać. Jeśli tego nie zrobisz, doświadczenia stworzą niewidoczne bariery dla realizacji twoich planów. Ważne jest, aby rozpocząć rytuał, tylko jeśli istnieje przekonanie, że wszystko na pewno się skończy.

Świąteczna magiczna kula pragnień

Aby spełnić życzone życzenie, musisz kupić trzy nowe piłki i przeprowadzić specjalny rytuał. Ich kolor powinien bezpośrednio zależeć od ich własnych pragnień. Jeśli chcesz uzyskać materialne korzyści, musisz wybrać zielone ozdoby. Kiedy ceniony życzenie spełnienia piłkę pożądanie wiąże się z romansem i miłością, kule muszą być czerwone. Kulki fioletu i błękitu są zaprojektowane, by spełniać marzenia w królestwie duchowym. Zanim powiesisz dekoracje na drzewie, musisz trzymać każdą kulkę w dłoni i wykonać na niej swoje życzenie. Im silniejszy marzenie , im większa dekoracja powinna być na choince. Trzy godziny przed północą usiądź przy drzewie i rozmyślaj o kulach. Wizualizuj swoje marzenia, wyobraź sobie, że już się spełniły. Po tym, pamiętaj, aby podziękować Wszechświatowi i kiedy dzwonki uderzą o północy, pamiętaj, by jeszcze raz zapamiętać swoje pragnienia. Kiedy patrzysz na kule, warto pamiętać o medytacji i doświadczanych emocjach. Dekorując choinkę, należy podziękować im za pomoc w spełnieniu ich pragnień.