Ukochana Serena Williams i ojciec w niepełnym wymiarze czasu swojego przyszłego dziecka trzymała krótki raport z supermarketu. Powiedział z humorem, że nie jest w stanie wyobrazić sobie preferencji żywieniowych przyjaciela podczas ciąży.

Жених Серены Уильямс шокирован ее беременными причудами

Alexis Ohanyan udostępnił w swoim mikroblogu krótki film, który pozwolił fanom pary dowiedzieć się, z czego jedzenie gwiazdorka, która jest w 8 miesiącu ciąży, po prostu wariuje.

Теннисистка посылает любимого по ночам в магазин

Ohanyan ze zrozumiałym uśmiechem powiedział, że jego panna często wysyła go do sklepu spożywczego w nocy. Dzięki temu założyciel Reddit był gotów odejść, ale właśnie tego chce Serena, dosłownie zszokowany swoim kochankiem:

"Byłem gotowy spełnić kaprysy mojego ukochanego, ale nie mogłem sobie wyobrazić, że na liście uwielbianego jedzenia Sereny i karczochów znajdą się cukinia, szparagi i inne warzywa".

Po zakończeniu przemówienia Alexis zademonstrował całą masę warzyw, które wybrał dla oblubienicy.

Wezwanie natury lub kaprysy?

A oto najciekawsza sprawa: faktem jest, że przed kobietą w ciąży u słynnego tenisisty były bardzo różne preferencje kulinarne. Wcześniej szalała z powodu fast foodów: hamburgerów i frytek!

Cóż, teraz zapisałem surowe jedzenie w szeregach. Wygląda na to, że przyszłe dziecko wie, jaki jest zdrowy styl życia ...

Серена продолжает вести активный образ жизни Czytaj także
  • Serena Williams będzie produkować produkty kosmetyczne
  • Serena Williams: "Mama nigdy nie zdradziła!"
  • Alexis Ohanyan zaskoczył Serenę Williams billboardami reklamowymi

W podobnej sytuacji Natalie Portman również była w swoim czasie. Będąc ideowym weganinem, aktorka nie mogła odmówić sobie takich "gadżetów" jak jajka, babeczki, ciastka i produkty mleczne. Dosłownie zjadła to wszystko, chociaż nawet nie dotknęła go aż do ciąży.