Wesele wybierają pary, które starają się upamiętnić datę, która jest dla nich ważna. Co więcej, taka organizacja wydaje się mówić: "Na weselu trzeba nie tylko jeść, ale także mieć niezapomniany czas".

Organizacja wesela - podstawowe rekomendacje
  1. Bufet w szwedzkim stylu nie obejmuje wspaniałej uczty, dużej liczby konkursów rozrywkowych i toastmastera. Czas wieczornych uroczystości jest skrócony do 3 godzin.
  2. Jeśli nie koncentrujesz się na jedzeniu, ale na różnych napojach, upewnij się, że menu weselne zawiera tequilę, whisky, wina musujące, klasyczny szampan oraz napoje alkoholowe i bezalkoholowe. koktajle .
  3. Umieść talerze w stosach po 10-15 sztuk. Połóż noże na prawo od nich, a widły umieść na krawędzi po lewej stronie. Pamiętaj, że butelki powinny być umieszczone po prawej stronie wszystkich przyborów. Następnie - okulary, okulary (najpierw wysoki, a dopiero potem - mały).
  4. Przyjęcie weselne zamiast bankietu nie oznacza, że ​​trzeba porzucić akompaniament muzyczny. Dla wielu taka elegancka atmosfera bez hałaśliwych programów może zaskoczyć trochę, ale można przyłączyć się do takich gości muzyką na żywo. Od gatunków muzycznych preferujesz jazz.
  5. Jeśli nie jesteś zwolennikiem poprzedniej wersji, zaproś DJ'a, który zagra w twoje ulubione utwory. Pamiętaj, że powinieneś przedyskutować z nim wcześniej listę utworów.
  6. Czy chcesz uzupełnić przyjęcie weselne o coś niezwykłego, nawet pomimo tego, że chodzisz po uroczystościach w restauracji lub na wsi? Następnie zapraszam mima, który z pewnością uświetni wieczór francuskiego podziemia. Nie wykluczono opcji maga, iluzjonisty, dzięki któremu goście na pewno nie będą się nudzić.
  7. Zakończ swoją zabawę weselną dzięki wystrzeliwaniu popularnych dzisiaj lampionów na niebie. Jeśli pozwalają na to środki finansowe, zorganizuj błyszczące fajerwerki, pokaz ognia. Ten ostatni jest szczególnie odpowiedni do przyjęcia weselnego w przyrodzie.