Ślub to niezwykłe święto, aby podkreślić je na tle innych uroczystości, nie tylko specjalne stroje dla panny młodej i pana młodego, ale także różne akcesoria ślubne zostały wymyślone. Należą do nich akcesoria , dekoracje, dekoracje dla samochodów. Na weselu każdy szczegół jest ważny - od projektu zaproszenia do przekształcenia sali bankietowej wesele.

Różnorodność dekoracji na weselnym stole zadziwia ich wyrafinowaniem - oryginalne fartuszki są tworzone na ucztę dla nowożeńców, piękne bukiety lub oryginalne kompozycje tworzone są z niezwykłych materiałów - muszli, papieru, suszonych gałęzi itp. Pamiętaj, aby ozdobić stół z atrybutami młodego wesela - pomalowane pięknymi świecami, posąg pary gołębi.

Każde danie na stole serwuje mistrzowsko udekorowane arcydzieło. Na weselu można zobaczyć łabędzie pokryte owocami lub wyrzeźbiony portret młodych na skórki arbuza za pomocą techniki rzeźbienia. Tort weselny jest często najwyższym przejawem sztuki kulinarnej i kieruje ozdobą świątecznej uczty.

Do dekoracji ślubnego łuku służą piękne zasłony z różnych materiałów - organza, brokat lub jedwab. Kolor łuku nad stolikiem panny młodej i pana młodego zależy od stylu ślubu - może to być monofoniczne lub połączenie elementów o różnych kolorach. Często dekorują łuk kulkami, technika aerodec pozwala tworzyć kompozycje splecionych pierścieni lub połączonych serc.

Jeszcze jedna ważna cecha celebracji, do której trzeba zbliżyć się z maksymalną udoskonaleniem - pociągiem pana młodego i panny młodej. Dekorować samochód weselny za pomocą sztucznych lub naturalnych kwiatów, wstążek, koronki , lalki w formie nowożeńców. Samochody ubrane w strój panny młodej i pana młodego z kapeluszem i welonem na dachu wyglądają niecodziennie.

Wygląd

"Twarz" wesela to bajeczny wizerunek panny młodej, ponieważ pan młody może często po prostu założyć swój najlepszy kostium, ale wybrana osoba przygotowuje się do ceremonii w jak najbardziej ostrożny sposób. Dekoracja sukni ślubnej jest ostatnim akcentem na obrazie, może to być pasek haftowany kamieniami, kwiat na klatce piersiowej (pan młody wkłada też tę gałązkę). Jeśli ceremonia odbędzie się w nietypowym stylu, nie można obejść się bez wstążek, koronek, piór itp.

Wybór biżuterii ślubnej na głowie zależy od całego tematu ślubu, jeśli styl ślubu jest namiętny lub zabawny, zrobi to kapelusz o nietypowym stylu. Na ukraińskim weselu dziewczyna zawsze zakłada wieniec, a na śluby w stylu japońskim charakterystyczne jest ozdobienie jej włosów jaskrawymi kolorami wstążek.

Materiały ślubne1Materiały ślubne2Materiały ślubne3
Materiały ślubne4Materiały ślubne5Materiały ślubne6
Materiały ślubne7Materiały ślubne8Materiały ślubne9