Są sytuacje, w których związek z facetem się nie sumuje i trzeba je ostrożnie dokończyć. Nie jest to jednak łatwe, ponieważ facet ma zupełnie przeciwne cele i jest gotowy do walki czasami aż do końca. Ponadto odmowa dziewczyny dalszej relacje mogą być przez nich postrzegane jako wezwanie do jeszcze bardziej aktywnych działań. W końcu mężczyźni z natury - myśliwych, a oni mają jeszcze większe zainteresowanie, jeśli dziewczyna musi podbić.

Zwykle w takiej sytuacji dziewczyny szukają sposobu na zdjęcie faceta, aby nie obraził się. W większości przypadków zalecane techniki osiągają swój wynik. Czasami jednak facet może być obrażony, nawet jeśli wyjaśnienia zostały powiedziane z taktem i delikatnością. W takim przypadku nie martw się, ponieważ wszystko zostało zrobione.

Jak delikatny jest facet do szycia?

Psycholodzy zalecają taką kolejność działań, jak pozbyć się faceta, bez obrażania:

 1. Konieczne jest wybranie odpowiedniego środowiska do rozmowy. Nie jest konieczne prowadzenie rozmowy w obecności osób nieupoważnionych, ponieważ może to przerazić psychikę młodego człowieka. Nie najlepszą opcją do rozmowy jest czyjeś mieszkanie. Byłoby o wiele bardziej poprawne prowadzenie rozmowy w miejscu publicznym, ale w miejscu, w którym nikt nie będzie interweniował: w parku, w kawiarni.
 2. Zacznij rozmowę lepiej z opisem pozytywne cechy ten facet. Warto powiedzieć, że ma wiele zalet i jest dobrym przyjacielem. Że jesteś gotowy, aby nadal z nim przyjaźnić się lub po prostu komunikować, ale nie możesz dać tego, czego od ciebie oczekuje, ponieważ twoje uczucia są ciche.
 3. Trzeba rozmawiać bez cienia kokieterii i niegodziwości. Wszystkie słowa muszą być jednoznaczne i zrozumiałe.
 4. Jeśli trudno jest prowadzić rozmowę, możesz napisać list, który również powinien zaczynać się od punktów pozytywnych.
 5. Jeśli facet dopiero zaczyna dbać, a nie planujesz z nim żadnego związku, możesz mu powiedzieć, że masz już młodego człowieka, z którym masz cudowny związek.
 6. Po tej rozmowie kontakt z tą osobą powinien zostać zminimalizowany, aby nie wiązał się z żadnymi nadziejami.
 7. Możesz użyć bardziej złożonego sposobu, jak starannie zszyć faceta. Aby to zrobić, poproś swojego przyjaciela, aby grał z tobą, udając, że jesteś parą. W tym samym czasie nie będziesz musiał niczego mówić i wyjaśniać, ponieważ wszystko będzie jasne bez słów.
 8. Najskuteczniejszą metodą, jak delikatnie zdjąć faceta, jest obojętność. Wystarczy zachowywać się spokojnie, milczeć, znosić ziewanie na spotkaniu i nie wspierać żadnych rozmów, tak aby zainteresowanie przechodziło w recesję.

Jak uprzejmie udekorować faceta?

Grzeczna delikatna porażka pozwala utrzymywać dobre relacje z facetem, a nie go poniżyć. Możesz to zrobić za pomocą tych fraz:

 • jesteś wspaniałym facetem, a na pewno będziesz mieć ukochaną dziewczynę;
 • moje uczucia są ciche, więc nie mogę być razem z tobą;
 • Mam nadzieję, że nie poczujecie się urażeni, ponieważ niechęć jest losem słabych;
 • jak zrobić grzecznie faceta
 • Nie mam prawa trzymać cię blisko mnie, bo nie mam dla ciebie żadnej miłości;
 • lepiej rozpadnijmy się, żeby znaleźć swoją bratnią duszę;
 • Teraz chcę być sam, więc proszę, abyście opuścili moje życie;
 • powinniśmy się rozpaść, ponieważ nie możecie traktować mnie jak przyjaciela, ale nie mogę być kimś więcej niż przyjacielem;
 • Podzielmy się pięknie, bez wyjaśnień i wyrzutów;
 • Traktuję cię dobrze, dlatego nie chcę cię urazić i poprosić, żebyśmy się rozstali;
 • moje serce nie może się odwzajemnić, więc lepiej nie marnuj na mnie czasu i staraj się znaleźć swoją drugą połowę.

Nie zawsze można uszyć faceta grzecznego i delikatnego. W niektórych przypadkach może być wymagana sztywność i prostolinijność, aby facet zrozumiał, że dziewczyna nie zamierza mieć z nim nic wspólnego.