Piękno natury, śpiew ptaków, świeże powietrze wypełnią wasze wesele czułością i romantyzmem. Ślub w kraju częściej oznacza skromne świętowanie "ich", ale nie oznacza to, że jest to nudne i nudne wakacje. Jeśli nietypowo zdobędziesz altanę, zorganizujesz stoły, zaprosisz wesołego przywódcę, wtedy wakacje będą niezapomniane dla Ciebie i gości.

Dekoracje domów weselnych często nie są zbyt drogie, można udekorować podwórko i altanę balonami, świeżymi kwiatami. Fartuchy ślubne na stołach zastępowane są obrusami, a zamiast łuku, w którym siedzą nowożeńcy, używany jest panel deklaratywny lub miejsce to jest po prostu zwinięte ściereczką.

Wiele akcesoriów do ślubu w kraju można wykonać własnoręcznie, na przykład, można przywiązać okulary wstążkami, ozdobić niezwykłą kokardką i ułożyć pierwsze litery nazwisk panny młodej i pana młodego za pomocą cyrkonii, a zamienią się one w ślubne. Możesz skleić tartinki z tektury, w której umieszczane są małe pamiątki dla gości - zdjęcia młodych ludzi, statuetki pary gołębi, magnesy z wizerunkiem żartów weselnych itp.

Jeśli zdecydujesz się zagrać wesele w rosyjskiej, ukraińskiej lub kozackiej tradycji, pamiętaj o rozszerzeniu ubrań w odpowiednim stylu. Nie zapomnij o haftach na obrusach i ręcznikach.

Pomysły na ślub w domku

Domki weselne muszą być w harmonii z naturą. Bukiety z ogrodu lub dzikich kwiatów na stołach będą wyglądać właściwie. Jeśli w ogrodzie jest mnóstwo róż, możesz wyrównać ścieżki płatkami róż.

Pytając, jak zorganizować wesołe wesele w kraju i nie wydawać pieniędzy na toastmastera, pamiętaj, który z twoich krewnych jest zawsze "duszą towarzystwa", z pewnością ta osoba pomoże ci rozśmieszyć gości, przetrzymywać niegrzeczne konkursy. Pamiętaj, aby z wyprzedzeniem zaplanować scenariusz obchodów, jakie obrzędy, konkursy , będziesz spędzać żartobliwe sceny. Prezenter prawdopodobnie przypomni sobie rosyjskie tradycje - jeździć teściową na taczkach, kraść pannę młodą itp.

wesele w dekoracji domku1ślub w ozdobie chaty2wesele w ozdobie chaty3
wesele przy dekoraci chaty4Wesele w ozdoby domek5wesele w ozdobie chaty6
Ślub w domku dekoracji7Ślub w domkuślub w ozdobie chaty9