Oczywiście wszyscy marzymy o idealnej sylwetce, ale chcemy włożyć w to minimum wysiłku. Co zrobić, jeśli myślenie o dietach i wyczerpujących treningach nie ogrzewa duszy? Spróbuj octu wyszczuplającego ocet! Nie bez przyczyny specjaliści zapewniają, że w ten sposób w ciągu jednej sesji wyrzucane jest 1-3 kg. Ponadto ocet jabłkowy pomaga zwalczyć cellulit, a wiele osób wątpi w skuteczność octu do ociekania ciała. I jak pokazuje praktyka, daremnie, przy prawidłowym przebiegu procedury, zapewniony jest pozytywny wynik. Efekt ociekania octu jest często porównywany do efektu sauny. Ocet rozszerza naczynia włosowate i wspomaga rozpuszczanie złogów tłuszczu oraz poprawia przepływ krwi. Nadmiar płynu jest odprowadzany wraz z potem, a my dostajemy zabudowane ciało i elastyczną skórę.

Jedyną rzeczą jest to, że warto się przygotować na "cudowny" zapach, który z pewnością rozprzestrzeni się po całym domu. Ale piękno wymaga poświęceń, prawda? Więc idźcie naprzód, by spotkać ocet jabłkowy i opaskę odchudzającą, która z pewnością da nam pożądany kształt.

Jak zrobić ocet na odchudzanie?

Jak już wspomniano, lepiej jest wziąć ocet jabłkowy do tego okładu, a wino też jest odpowiednie, głównym warunkiem jest to, że powinno być naturalne. Łatwo przygotować mieszaninę do owijania, wystarczy wymieszać wodę i 6% ocet (jeśli ocet ma 3%, nie trzeba mieszać) w stosunku 1: 1. W tej mieszaninie mamy mokry arkusz, w którym całkowicie zawrócimy. Na tym etapie nie można obejść się bez asystenta, ponieważ następny element będzie owijał się folią i układał pod kocem. W tym stanie - z kocem, zepchniętym ze wszystkich stron (powietrze nie powinno spływać do ciała), trzeba spędzić półtorej godziny. Być może w ciągu pierwszych 15-20 minut odczujesz lekkie zimno, ale zostanie ono zastąpione uczuciem ciepła, a ponadto rozpocznie się aktywna potliwość. Po zabiegu weź prysznic i nawilż skórę. Powtórz to opakowanie nie powinno być dłuższe niż 2 dni.

Należy pamiętać, że ten rodzaj owijania nie jest odpowiedni dla wszystkich, na przykład dla osób z chorobami układu sercowo-naczyniowego lub dla podrażnień skóry, owinięcie pęcherzykowe nie może być wykonane. Jeszcze raz, chciałbym przypomnieć, że trzeba wziąć ocet tylko naturalne - syntetyczne może spowodować poważne zatrucie.

Acetic cellulite wraps

  1. Zawias antycellulitowy. Przygotuj mieszaninę 6% octu jabłkowego i wody w stosunku 1: 1. W ten skład nawilżamy bandaże lub tkaniny, które nakładamy na problematyczne obszary. Zamykamy miejsca, które chcemy skorygować ściereczką zwilżoną w roztworze octu, a na górze zamknąć folią. Ale to nie wystarczy, musisz nosić ciepłe ubrania i przykryć kocem z wełny. Leżymy w tym stanie przez 30-40 minut, po czym bierzemy ciepły prysznic i smarujemy skórę balsamem lub mlekiem. Уксусное обертывание для похудения Dobry wynik osiąga się po drugiej procedurze. Możesz powtarzać okłady co 2 dni. Przebieg procedur to zwykle 10-12 procedur.
  2. Okład miodowo-ocetowy. 200 gramów naturalnego miodu zmieszanego z 2 łyżkami stołowymi octu jabłkowego 3%. Zastosuj wiele obszarów problemowych, zawiń w folię i zaizoluj. Przez 20-30 minut opuszczamy miksturę, aby działać na nasz cellulit, a następnie bierzemy ciepły prysznic. Ponadto dobrze byłoby nawilżyć skórę balsamem lub kremem, niekoniecznie antycellulitowym. Okład ten nie tylko pobudza krążenie krwi i przepływ limfy, ale także pielęgnuje skórę ostrożnie (oczywiście w przypadku braku alergii na miód), nie przesuszając go. Kurs obejmuje 10-15 procedur, z których każda odbywa się 2 razy w tygodniu.