Nowożeńcy coraz częściej starają się wyróżnić z tłumu i wolą niezwykłe wesela . W końcu jasne i niekonwencjonalne wydarzenie może nie tylko pozostawiać niezapomniane wspomnienia na całe życie, ale także gloryfikować młodą parę, przynajmniej w tym samym mieście.

Najbardziej niezwykłe wesele

Nowoczesne możliwości pozwalają zrealizować każdą ideę przyszłych małżonków. Oczywiście, uroczystość weselna może mocno obciążyć budżet, ale zawsze można znaleźć oryginalne i niedrogie opcje. Niektóre pary organizują podwodne wesela, na pokładach samolotów, autobusach, wycieczkach kolejowych, motocyklach, spadochronach, delfinach itp. Istnieje duży wybór tematycznych wesel, które przyszli nowożeńcy mogą wybierać, zarówno samodzielnie, jak i przy pomocy organizatora.

Bardzo popularne są również wesela w nietypowym miejscu. Coraz częściej, aby rejestrować małżeństwo i świętowanie, młodzi ludzie wybierają ciepłe wyspy lub inne egzotyczne miejsca. Wiele par woli świętować ślub w wąskim gronie przyjaciół. Takie podejście jest bardzo niestandardowe i tak naprawdę nie uderza w cenę, w przeciwieństwie do tradycyjnych opcji.

Niezwykłe pomysły na ślub

  1. Jeśli planujesz wziąć ślub wczesną jesienią i chcesz świętować swoje wesele poza pudełkiem - zaznacz to w naturze. Wybierz minimalną liczbę akcesoriów do ślubu w stylu weekendowym. Idealnie nadaje się żółto-zielone odcienie. Pomarańczowe jesienne liście uzupełnią ogólny styl i dodadzą mu pikanterii.
  2. Możesz zrobić ślub w stylu angielskim. Panie w wieczorowych sukienkach i panowie w smokingach stworzą świąteczne wyrafinowanie. Muzyka kameralna wykonywana przez dworskich muzyków, żywa rzeźba w wizerunku zegarmistrza, arystokratyczne maniery kelnerów, stylizowane nakrycie stołu i strefa zdjęć z czerwoną kabiną zabierze gości w świat przytulnej i uroczej Anglii.
  3. Kolejny ślub w niecodziennym stylu - na lodzie. To prawda, że ​​nie pasuje do wielu par. Wymaga to pewnego odwagi, a także słońca, mroźnego powietrza, kilku bliskich przyjaciół i dobrego samopoczucia. Pełna wolność i absolutna izolacja od świata sprawią, że ten dzień będzie beztroski i wyjątkowy.
  4. Na lato jest idealny ślub w stylu marynistycznym. Stylowy i świeży wygląd sprawi przyjemność oczom i wypełni pozytywną energią każdego gościa. Wspaniały niebieski kolor, kotwice, muszle, jasne wydruki na flagach i innych akcesoriach morskich stworzą niesamowitą atmosferę.
  5. Połączenie stylu retro i nowoczesnego - duży wybór nietypowych ślubów tematycznych. Wybierz oryginalną biżuterię w stylu vintage - a atmosfera zostanie już ustawiona. Jedyną trudnością jest przekonanie gości do wyboru odpowiednich strojów na nietypowy styl weselny. Ale dzięki odpowiedniemu podejściu będziesz mógł negocjować z nimi.
  6. Ślub w dobrym stylu Halloween bawić gości i pozostawić im żywe wspomnienia na całe życie. Główny punkt orientacyjny: dynia, pomarańcza, bordowy, brązowy. Wybierz tematyczną, ale niezbyt przerażającą biżuterię.
  7. Możesz stworzyć swój mały zabytkowy świat. Zorganizuj starożytne tańce, pokaz ognia, dźwięki pięknej harfy, bitwę prawdziwych gladiatorów. Guy Julius Caesar, Zeus, a także inne greckie postacie dopingują dorosłych i młodych gości tego święta.
  8. Ślub piracki to także doskonała opcja. Pnie, zwoje, perły, wiadomości w butelkach, antyki i pióra, rum, miecze i pistolety - od razu zaprowadzą gości do niezwykłego świata piractwa. Bezczelne przyjęcie z ciekawym programem sprawi, że wakacje będą niezapomniane.

Teraz możesz łatwo odpowiedzieć na pytanie, jak zrobić nietypowe wesele. Wybierz jeden z proponowanych pomysłów lub stwórz własne unikalne uroczystości tematyczne. Piękne nietypowe wesele dziś w uznaniu - to szansa na wyróżnienie się wśród standardowych świąt.

niezwykłe wesela1niezwykłe wesela2niezwykłe wesela3
niezwykłe wesela4niezwykłe wesela5niezwykłe wesela6
niezwykłe wesela7niezwykłe wesela8niezwykłe wesela9