Kreatywni młodzi i nieformalni zaproszeni goście chcą zaskoczyć swoich gości przed ślubem. Oryginalne stylizowane zaproszenia pomagają "dostosować" gości do niezwykłości ślub , pomóc "poczuć" temat.

Niezwykłe zaproszenia ślubne należy zamawiać z wyprzedzeniem i przemyśleć ich projekt do najdrobniejszych szczegółów. Dekoracja powinna odpowiadać stylowi, na przykład, jeśli wesele jest lilia, a następnie lilie są przedstawione na zaproszenia, na luksusowe złote wesele, zaproszenia powinny być wlane w złoto.

Najbardziej nietypowe zaproszenia na wesele są wykonywane ręcznie. Ręcznie wykonana technika pozwala uosabiać każdy pomysł na kolorowej karcie z zaproszeniem. Za pomocą specjalnego papieru, małych wizerunków młodej pary możesz stworzyć różowe, liliowe, białe i inne zaproszenia, udekorować je wstążkami lub koronką. Technika quilling pomoże Ci stworzyć obszerne pocztówki, w których należy wklejać cyrkonie, pióra i inne elementy.

Tworzenie oryginalnych zaproszeń na pomarańczowe wesele - całkiem stosowne jest przyklejenie plastikowych plastrów tego owocu, aby wesele europejskie mogło przedstawiać pannę młodą w odpowiednich sukienkach. Zaproszenia ślubne w stylu karnawału powinny być jasne i lśniące, bo świętowanie stylu marynistycznego pasuje do wizerunku statku i sklejonych naturalnych skorup.

Niezwykły tekst na zaproszenia ślubne

Stylizowane zaproszenia powinny zawierać nietypowy tekst tego samego tematu. Zapraszanie na wesele w stylu ukraińskim - dopuszczalne jest pisanie wyrazistymi słowami z języka ukraińskiego, np. "Chłopak" i "dziewica" itp. Podpisując zaproszenie na wesele w stylu piratów lub szpiegów, możesz narysować schematyczną mapę z trasą, miejscem spotkania i dokładną godziną.

niezwykłe zaproszenie na ślub1niezwykłe zaproszenie na wesele 2niezwykłe zaproszenie na wesele3
niezwykłe zaproszenie na wesele 4nietypowe zaproszenia ślubne5niezwykłe zaproszenie na wesele6
niezwykłe zaproszenie na wesele7niezwykłe zaproszenie na wesele8niezwykłe zaproszenie na wesele9