Współczesny rytm życia zobowiązuje każdą kobietę do noszenia spodni w szafie. Oczywiście, projektanci nie mogli zignorować tego trendu w obecnym społeczeństwie, prezentując w 2014 r. Szeroki wybór stylowych damskich spodni, które spełnią wymagania biznesowej kobiety i prawdziwej fashionistki.

Modne stroje do spodni w kolekcjach 2014 r

Charakterystyczną cechą nowoczesnego i modnego damskiego stroju do spodni jest niestandardowe podejście i oryginalne pomysły w połączeniu z kobiecością i wyrafinowaniem. Aby nie zaszokować klasycznych kochanków, couturiers postanowili nie wychodzić daleko poza te modele, ale przyniosły zapał za pomocą różnych dekoracji i faktury tkanin.

Tak więc, rozważmy bardziej szczegółowo, jakie modne spodni dla kobiet są oferowane przez trendsettery:

  1. Kombinezon z szerokimi spodniami jest absolutnym faworytem tego sezonu. Szerokie długie spodnie idealnie harmonizują z dopasowaną kurtką - taki damski garnitur damski z 2014 roku nada Twojemu zdjęciu elegancki wygląd.
  2. Doskonała opcja dla młodych dziewcząt - stylowy garnitur do spodni z krótkimi rękawami i spodniami, wcielenie witalności i gotowość do odważnych eksperymentów.
  3. Stylowe garnitury damskie, wykonane na podobieństwo mężczyzna . Bez tego modnego damskiego spodniaka nie byłby w stanie wykonać żadnego pokazu mody. Uzupełnione o dwurzędową marynarkę, szerokie klapy i uszyte z tkaniny imitującej materiały garniturów męskich, doskonale łączą kobiecość i seksualność w klasycznym stylu.

Kolejnym modnym trendem tego roku jest nietypowa i kosztowna ozdoba garnituru do spodni, a także materiały o oryginalnym kolorze i fakturze. Uderzającym tego przykładem są kombinezony do spodni wykonane z metalizowanych tkanin, które staną się alternatywnym rozwiązaniem, zarówno na co dzień, jak i na wieczór.

Zainteresowani projektanci różne suwaki i zamki jako ozdoba lub zamiast przycisków.

Rozwiązania kolorystyczne

Kontrastujące kombinacje są w tym roku na szczycie popularności. Najczęściej wykończenie kurtki (kołnierz, klapy i rękawy) odbywa się w innym kolorze niż cały kostium.

Paleta kolorów modnych spodni w 2014 roku dla pięknej połowy ludzkości jest reprezentowana przez jasne odcienie, takie jak niebieski, biały, kość słoniowa, ciemna i jasnoszara. Czarne, niebieskie i czerwone kolory nie są pozbawione popularności. Również modny i stylowy będzie pasował do zamazanego brązu, czekolady, bogatej purpury.

spodnie do spodni 2014 1spodnie do spodni 2014 3spodnie do spodni 2014 2
spodnie do spodni 2014 4spodnie do spodni 2014 5spodnie do spodni 2014 6
spodnie do spodni 2014 7pantsuits 2014 8pantsuits 2014 9