Od czasu, gdy Melanie Griffith pojawiła się na okładce magazynu Working Girl w 1988 roku w czarnym spodniach z wypukłymi ramionami i śnieżnobiałą bluzką, od zawsze skupiały się na kobiecych spodniach. Moda 2013 na kostiumy nie zmienia tej tradycji.

Modne damskie kombinezony

Modne damskie sukienki 2013 różnią się surowość i klasyczny styl. W nowych kolekcjach sezonu, z rzadkim wyjątkiem, zobaczysz lśniące tkaniny i złote kurtki. Projektanci postanowili powrócić do starego obrazu i skupić się na akcesoriach. W tym roku modne garnitury biznesowe zostały zaprojektowane w kolorach czerni i szarości węgla przy użyciu najprostszych materiałów. Bez aksamitu, aksamitu czy jedwabiu. Surowość i minimalizm stylu pozwalają kobietom łączyć skromność i odwagę na ich wizerunku. Spodnie w podłodze dominują w garniturach na rok 2013, dzięki czemu nowy wizerunek jest jeszcze bardziej oryginalny.

Modne klasyczne kostiumy

Na wybiegu zademonstrowano wiele stylów: modne klasyczne kostiumy, uzupełnione eleganckimi dodatkami, tematem męskich retro kostiumów lat 30-tych i eleganckich dopasowanych modeli w duchu lat 50-tych. Jeśli chodzi o kobiece modelki garniturów w 2013 roku, szczególnie zapadają w pamięć: motyw militarny w kolekcji Salvator Ferragamo, eleganckie i eleganckie modele inspirowane obrazami z lat 70. i 80., od Roberto Kavali i Paco Rabana oraz modne wizerunki lat 60-tych w Dsquared2. Były też kostiumy w stylu lat 90., oparte na połączeniu minimalizmu i konstruktywizmu, które wyróżniały się kurtkami z szerokimi ramionami i rozkloszowanymi spodniami.

Miuccia Prada, która pracuje nad jesienną kolekcją w 2013 r., Wierzy, że po tylu dekadach sukienek i spódnic spodnie przyciągają uwagę bardziej niż kiedykolwiek. A początkująca projektantka Jenny Kane wzięła za podstawę swojej nowej linii angielską kolekcję myśliwych, w której kombinezony do spodni są kluczowymi detalami. Trend noszenia skafandrów wpłynął nawet na gwiazdy. Wiele gwiazd zastąpiło wieczorowe sukienki z dopasowanymi i powodującymi spodnie kombinezonami. Nawet Lindsay Lohan, usiłując zrehabilitować swój wizerunek, włożyła pastelowy niebieski kombinezon do spodni, za co otrzymała aprobatę wielu krytyków i komplementów za jej doskonały gust i wybór.

Modne garnitury biznesowe

Większość kolekcji modnych ubrań biurowych zawierała pastelowe kolory. Dzięki różnorodnym garniturom w 2013 r., Główna część stylu położyła tym razem na akcesoriach, które nadały zdjęciom świeżość, nowość i zabawę.

Pomimo grawitacji w kierunku prostoty i minimalizmu, niektórzy projektanci pozostali wierni swoim wcześniejszym kolekcjom i używali w swoich spodniach garnitury w jaskrawych kolorach, tweedowych i kwiatowych fakturach, a jako akcesoria - torby z paskami w postaci łańcuchów.

Wiosenne i letnie kolekcje często pokazywały szerokie spodnie-aladdiny, które staną się integralną częścią garderoby każdej ekscentrycznej kobiety.

W ramach współczesnych sporów o równość wielu uważa, że ​​kobieta powinna być traktowana poważnie i być na równi z mężczyznami, niezależnie od tego, co nosi: spódnicy z koronkową bluzką lub surowym garniturem biznesowym. Jednak większość słabszych płci preferuje kombinezony spodni, aby dać sobie pewność, powagę i stworzyć wizerunek biznesowej kobiety.

Modne stroje do spodni doskonale podkreślają sylwetkę, nadają elegancji obrazowi i są obowiązkową częścią garderoby każdej silnej i silnej kobiety.

Dzięki różnorodności stylów i kolorów możesz mieć pewność, że w każdym modnym kolorze będziesz wyglądać stylowo i przyciągać uwagę innych. Niezależnie od celu zakupu stroju do spodni, niezależnie od tego, jaki styl wybierzesz, nigdy się nie pomylisz. Jak mówią, najważniejsze jest to, że kombinezon powinien siedzieć.

Spodnie do spodni 2013 1Kombinezon do spodni 2013 2Spodniowe garnitury 2013 3
Spodnie do spodni 2013 4Spodnie do garnituru 2013 5Garnitur spodni 2013 2013
Garnitur spodni 2013 2013Garnitur do spodni 2013 2013 8Spodnie do spodni 2013 9