Wiele kobiet ma dość gładkich sylwetek, zawężonych spódnic i odważnych cięć. Czasem chcesz spróbować obrazu księżniczki i zmienić seksualność na kobiecość i romans. I w tym nic nie może pomóc sukience z bujną spódnicą. Ten strój przyciągnie całą uwagę i będzie okazją do komplementów.

Odmiany sukien damskich dopasowanych

Proste sukienki zwykle odnoszą się do stylu etui, zapachu, sylwetki A i innych. Sukienki z szeroką spódnicą również mają klasyfikację, w zależności od stylu spódnicy. Tutaj możesz wyróżnić:

  1. Ciasna sukienka z rozkloszowaną spódnicą. Ta sukienka jest wykonana z trapezowych klinów, które tworzą rodzaj "dzwonka", gładko rozszerzając się w dół. Rozbłysk może rozpoczynać się od poziomu w talii lub od środka pośladków, jednocześnie podkreślając krągłość. Długość sukienki waha się od mini do kolana.
  2. Piękne dopasowane sukienki w stylu retro . Należą do nich stroje z obcisłym stanikiem, głęboki dekolt i warstwowe spódnice. Talia jest zawyżona, więc dobrze kryje małe wady postaci. Ta dopasowana sukienka z rozkloszowaną spódnicą w stylu "sun" utrzymuje kształt kosztem halki lub grubej tkaniny.
  3. Wieczór dopasowane sukienki . Można to przypisać kilku stylom. Może być to jasny strój w stylu baby dollars bez paska na ramię lub klasycznej wersji bogatych tkanin maxi lub kolan. Talia podkreślona gorsetem, ozdobnym paskiem lub grubym materiałem.
  4. Letnie dopasowane sukienki. Wyszyj z lekkich tkanin, które wpuszczają powietrze. Może to być zarówno prosta dopasowana sukienka w klosz w formie sukienki, jak i bardziej interesująca sukienka z tulipana z oryginalną formą spódnicy.

Dopasowana sukienka zwraca uwagę na sylwetkę, więc dla pełnych dziewczyn o słabo zaznaczonej talii lepiej wybrać stroje z zawyżoną talią. Ten styl jest bardzo kobiecy, dlatego pożądane jest połączenie go z lekkimi sandałami, małymi torebkami i miękkimi koralikami.

Ciasna sukienka z bujną spódnicą 1Dopasowana sukienka z puszystą spódnicą 2Dopasowana sukienka z pełną spódnicą 3
Dopasowana sukienka z pełną spódnicą 4Dopasowana sukienka z puszystą spódnicą 5Ciasna sukienka z bujną spódnicą 6
Smukła sukienka z pełną spódnicą 7Dopasowana sukienka z pełną spódnicą 8Dopasowana sukienka z puszystą spódnicą 9