Nie możemy sobie nawet wyobrazić, jak bardzo wpływa na to nasz stan psychiczny, dobre samopoczucie, nasz nastrój. myśli i słowa. Tylko słowa, które wymawiamy i zapominamy. Ale wszystko, co zostało powiedziane i rozważone, jest rozkazem dla podświadomości, która, służąc nam, zaczyna koncentrować się na najróżniejszych "obrzydliwościach", o których tak chętnie mówimy - wojnach, polityce, katastrofach ... Jeśli nie możesz pomóc i przeszkadzać w tych wydarzeniach, przestań o nich mówić mówić na próżno, w przeciwnym razie moc twoich własnych myśli i słów będzie działać przeciwko tobie.

Filtruj słowa

Spóźniłeś się do pracy i powiedziałeś: "Cholera, zawsze jestem spóźniony!" Zamiast ekspresji używaj "przepraszam, spóźniam się" lub mówię sobie "wszystko w porządku, następnym razem pójdę naprzód". To jest kontrola siły myśli. Oznacza to, że jeśli jest to złe dla ciebie, nie powinieneś koncentrować myśli i słów na temacie "dlaczego to jest złe", "co jest złe", "jak źle", powinieneś powiedzieć "czuję się dobrze" kilka razy z rzędu i bez emocji. To będzie twoja instalacja.

Myśli

Siła myśli i pozytywne myślenie oznacza, że ​​powinieneś nauczyć się tworzyć użyteczne i niezbędne myśli w swoim mózgu i usuwać śmieci. Jeśli czegoś chcesz, powinieneś przedstawić go we wszystkich kolorach - obraz tego, jak to wygląda, odczucia, które pojawią się w realizacji pożądanego. Technikę tę można praktykować mentalnie - codziennie przed snem, dawaj jej 5 minut. Ale dla niektórych łatwiej jest opanować kontrolę siły myśli i prawa przyciągania, wizualizując swoje pragnienia. W takim przypadku powinien on znajdować się na środku kartki papieru, na przykład na słońcu, aby umieścić swoje zdjęcie, z niego, podobnie jak promieni, i kontynuować wizualizację swoich pragnień. Mogą to być wycinki z czasopism, katalogów, zdjęć, wydruków.

Obfitość na świecie pozytywna myśląca moc myśli

W świecie materialnym jest wszystko, aby zaspokoić nasze potrzeby. Świat jest podzielony na tych, którzy dostają wszystko (szczęście) i którzy nerwowo palą na uboczu (przegrani). Świetlista moc myśli jest tym, czego używają szczęśliwi, niezależnie od tego, czy zdają sobie z tego sprawę, czy nie, po prostu wierząc w atrakcyjną siłę podświadomości.

Co powinieneś zrobić:

  1. Rozpoczynamy życie od zera i formułujemy to, czego potrzebujemy.
  2. Przykład: nowy samochód.
  3. Aby to zrobić, musimy zdecydować, co będzie we wszystkich szczegółach - model, kolor, prędkość, objętość zbiornika itd.
  4. Nie myśl o tym, gdzie ją zdobyć, sama podświadomość ją przyciągnie. Twoim zadaniem jest myśleć o tym, co to będzie i to wszystko.

Poświęć się takim technikom przez 5 minut dziennie przez kilka miesięcy, a twoje życie zmieni się dramatycznie.