27-letnia Margo Robbie, której główne role, oczywiście, jeszcze przed nami, z pewnością zostanie zwycięzcą Oscara, ale nie tym razem. Lakoniczna biała sukienka i obecność matki na sali nie pomogły aktorce we wzięciu upragnionej statuetki w kategorii "Najlepsza kobieca rola", którą popłynął do Francisa McDormanda.

Główny pretendent na czerwonym dywanie

Przygotowując się do triumfu, Margot Robbie pojawiła się na czerwonym dywanie Dolby Theatre w modnej sukience marki Chanel, której niedawno została posłanką.

Марго Робби на красной дорожке

Margot Robbie przy Oscara 2018

Наряд Марго Робби

Śnieżnobiały strój, stworzony specjalnie dla niej przez Karla Lagerfelda, z otwartymi ramionami i niezwykłym trójwarstwowym obszyciem, pobił krytyków mody swoją prostotą i wyrafinowaniem.

Марго Робби в платье от Chanel

Pozując do sesji zdjęciowej, Robbie powiedział, że czuje się "piękniejsza niż kiedykolwiek" w tej sukience, a obecni zgadzali się z tym.

Марго Робби на «Оскаре 2018»

Dekoracyjne srebrzyste paski na gorsecie sukni gwiazdowej odbijały się echem w małej torebce wykonanej z plexi. Kolczyki z brylantami, perfekcyjny makijaż i stylizacja z efektownymi falami uzupełniały luksusową cebulę Margo.

Звезда фильма «Тоня против всех» на «Оскаре» Czytaj także
  • Młodszy brat Margot Robbie - urocza przystojna
  • 17 utalentowanych młodych aktorów i aktorek grających jak bogowie
  • 12 nominowanych do Oscara-2018, które zasługują na szczególną uwagę

Z piękną mamą

Gwiazda obrazu "Tonya Against All" przybyła na ważne wydarzenie nie w parze z mężem Tomem Akerleyem, choć nie zapomniała założyć obrączki. Jej matka Sari Kessler, która nigdy nie towarzyszyła gwieździstej córce na imprezach towarzyskich, zgłosiła się na ochotnika do wsparcia Robbiego w tak ważny dzień dla niej.

Rodzic Margot wyglądał uroczo, ukazując swoje wątłe ciało w kobiecej sukni maxi z koronkowymi i półprzezroczystymi szczegółami.

Марго Робби с мамой на «Оскаре 2018»

Margot Robbie z matką w Oscara 2018