Znane pigułki "Lida"! Prawdopodobnie słyszeli o nich nawet ludzie głusi i co możemy powiedzieć o zdrowych i adekwatnych kobietach, które zdają sobie sprawę, że głównym celem w życiu kobiety, do której należy dążyć każdego dnia, jest utrata wagi. Tak obiecują nam producenci pigułek Lida: szybka utrata wagi bez wysiłku, bez diet, bez sportu. Czy muszę marzyć o czymś innym? Ostatecznie jednak istnieje niezbyt zachęcający obraz: około 50% konsumentów skarży się na skutki uboczne, problemy zdrowotne, które nie są wymienione w instrukcjach. Możesz, oczywiście, odpisać wszystkie podróbki, ale ....

Skład

Aby zalecić stosowanie lub odradzać, musimy zbadać skład tabletek odchudzających "Lida", które według producenta są absolutnie naturalne i dobrane według starożytnych chińskich receptur na odchudzanie:

 • Owoce Garcinia cambogia hamują apetyt;
 • owoce coli łagodzą migreny;
 • Poria jest używana jako środek moczopędny;
 • Guarana ma działanie tonizujące ze względu na wysoką zawartość kofeiny;
 • Coleus jest naturalnym spalaczem tłuszczu;
 • składniki balastowe (słodkie ziemniaki, dynia, topinambur) obrzęk w żołądku, wywołują uczucie sytości.

Wszystko zdawało się wspaniałe, gdyby pewnego dnia przypadkiem, kiedy przechwycono partię przemytu chińskich tabletek odchudzających Lida na granicy i kolejne testy leku, nie wykryto sybutraminy. Substancja ta promuje uwalnianie toksyn do krwi, tym samym wpływając na centrum mózgu, za które odpowiada osoba apetyt . W rezultacie okazuje się, że "Lida" to nie tylko skuteczne tabletki odchudzające, ale także lek psychotropowy, który nie tylko "spala tłuszcz", ale także przeszkadza w pracy mózgu. Jak można się domyślić, w instrukcji nie wspomniano o żadnej sibutraminie.

Licencje, badania, produkcja

Sprzedaż tabletek odchudzających "Lida" i "Lida maximum" jest zabroniona, ponieważ lek nie posiada krajowych certyfikatów. Jak podano w ulotce dołączonej do opakowania, producent tabletów, chiński instytut badawczy Li Da Darling, jest absolutnie nieistniejącym podmiotem prawnym. I, oczywiście, nie przeprowadzono badań laboratoryjnych na temat rzeczywistej skuteczności i możliwych skutków ubocznych. Produkcja odbywa się w podziemnych zakładach, w których używają oni tego rodzaju "ziół", które mogą uzyskać pod ręką.

Zasada działania

Oryginalne, podkreślamy pigułki odchudzające Lida działa na zamrożenie żołądka. Oznacza to, że praca żołądka jest zawieszona, a żywność nie jest trawiona. Aby wyobrazić sobie wpływ leku na żołądek, wystarczy złamać kapsułkę i upuścić ją na języku. Czy twój język zaczyna twardnieć? Gratulacje, masz oryginalny narkotyk w swoich rękach. Twój język zaczyna zamarzać z jednej kropli "Lidy" i wyobraź sobie, co dzieje się z Twoim brzuchem przy regularnej konsumpcji.

Istnieje również fałszywa "Lida" (często już domowa). Używanie podróbki nie spowoduje większych szkód (prawdopodobnie, jeśli masz szczęście), ale nie powinieneś spodziewać się żadnych korzyści.

skuteczne ołówki ołowiu

Częste działania niepożądane

Przede wszystkim kobiety mają następujące objawy:

 • bóle głowy, zawroty głowy, utrata przytomności;
 • bezsenność;
 • napięcie nerwowe, drażliwość;
 • kołatanie serca, wysokie ciśnienie krwi;
 • drżąc na całym;
 • anemia.

Zwykle kobiety, które nie boją się strachu o własne życie, po tym, jak takie sygnały przestają brać. Ale są też "Fani" Ołów, którzy obwiniają to o bezczelne podróbki i znajdują sposób, by za wszelką cenę zamówić "prawdziwą przewagę" prosto z Chin. Miłośnicy szczęścia i rozwagi odchudzają się za wszelką cenę. A dla tych, którzy chcą być nie tylko szczupli, ale także zdrowi (dlaczego potrzebujesz klasycznej postaci leżącej na szpitalnym łóżku?), Radzimy zapisać się na trening i trochę "ograniczyć" apetyt.