Słodzik Sladys (Sladin) to doskonały suplement diety, który jest niezbędny dla osób cierpiących na cukrzycę, przewlekłe choroby układu trawiennego lub alergie.

Zalety słodzika Sladys

Sweetie jest dość popularnym słodzikiem, kochanym przez konsumentów z powodu wielu zalet i właściwości. Konieczne jest jednak zrozumienie, że ze słodzika Sladis można uzyskać nie tylko korzyści, ale także szkody.

Produkt ten ma korzystny wpływ na pracę przewodu pokarmowego, wspomaga prawidłowe funkcjonowanie wątroby i nerek, a także wzmacnia odporność . Sladis zawiera dużą ilość witamin i minerałów. Przy regularnym stosowaniu tego substytutu cukru obserwuje się znaczne obniżenie poziomu cukru we krwi, co prowadzi do korekty insulinoterapii w mniejszym kierunku. A to duży plus dla diabetyków. Ponadto należy zauważyć, że Sladis ma bardzo niską zawartość kalorii.

Aby zaobserwować korzyści płynące z substytutu cukru Sladis, a nie zaszkodzić, należy wybrać odpowiedni produkt, po dokładnym przestudiowaniu instrukcji i składu. Nie zaleca się stosowania więcej niż 3 tabletki dziennie, gdy 1 tabletka środka słodzącego jest równa 1 łyżeczce cukru.

Sweetie's Harm Sweetie

Wiele badań wykazało, że skutki uboczne słodzika Sladis są niezwykle rzadkie i, tylko pod warunkiem naruszenia zaleceń lekarza.

Aby zrezygnować z korzystania z tego produktu należy kobiety w ciąży i karmiące piersią, dzieci i osoby starsze. Jednoczesne stosowanie Sladys i napojów alkoholowych jest niedopuszczalne. Sladys jest także szkodliwy dla osób cierpiących na niewydolność wątroby. We wszystkich innych przypadkach spożycie tego produktu nie zaszkodzi zdrowie , ale tylko przy przestrzeganiu dawkowania.