Niemal każdego dnia pojawia się jakieś nowe narzędzie, które przyczynia się do utraty wagi. Jednym z takich skutecznych środków do utraty wagi jest surimi. Dla wielu osób nazwa ta jest nieznana, mimo że produkt ten jest dość częstym gościem przy biurku. Surimi - ryba mielona, ​​która jest częścią krabów. Ryby, z których surimi jest ugotowane, mają delikatne mięso, które zawiera dużo zdrowego białka.

Japońskie tradycje

Jeśli spojrzeć na japońskie kobiety, widać, że wśród nich nie ma praktycznie żadnych grubych kobiet, ich skóra jest zawsze piękna i nastrojona, i żyją bardzo długo. Wszystko to wynika z faktu, że w ich codziennym życiu dieta Obejmuje wiele owoców morza, w tym surimi. Prawie wszystkie potrawy kuchni japońskiej zawierają jod, kwasy tłuszczowe omega-3, błonnik i inne pierwiastki śladowe.

Jak przygotować surimi?

Przetłumaczone z języka japońskiego, słowo oznacza - umyte mielone ryby. Opiera się na rybach szczupakowatych, na przykład dorsza, mintaja i tak dalej, które płucze się kilkakrotnie do uzyskania gładkości, a następnie przemywa czystą wodą. Rezultatem jest surimi, który nie ma smaku ani zapachu, ponieważ jest czystym białkiem. Surimi stosuje się do przygotowywania różnych potraw, w tym paluszków krabowych.

Co robić?

Pierwszym z nich jest ponowne rozważenie diety, w której nie powinno być szkodliwych i wysokokalorycznych pokarmów. Zrób wszystko stopniowo, na początek, przestań używać majonezu, a następnie wyeliminuj smażone ziemniaki i tak dalej. Zastąp je owocami morza, owocami, zieloną herbatą i, oczywiście, paluszkami kraba z surimi. Aby osiągnąć dobre wyniki, w każdym posiłku należy umieszczać paluszki krabowe i inne owoce morza. Pamiętaj o jakości produktów i kupuj je tylko w sprawdzonych miejscach.
surimi ryb Dzisiaj istnieje ogromna liczba potraw, które są wytwarzane z surimi i to nie tylko pałeczki. Aby nauczyć się nowych przepisów, po prostu przejdź do Internetu lub otwórz książkę kucharską.

Przykład diety na paluszkach krabowych

Możesz używać tej diety przez nie więcej niż 4 dni. W swojej diecie, z której już wyłączyłeś szkodliwe produkty , dodaj 200 g paluszków krabowych i 1 litr kefiru o niskiej zawartości tłuszczu. Zaleca się spożywać małe posiłki co 3 godziny, aby nie odczuwać uczucia głodu. Bardzo ważne jest picie codziennie do 2 litrów wody. Dzięki temu można schudnąć o 5 kg, wszystko zależy od nadwagi. Przeciwwskazaniami do takiej diety są problemy z żołądkiem i jelitami.