Sezon letni jest otwarty, a zatem spektakl sundresses, sukienki i jasne buty są w pełnym rozkwicie. W tym sezonie projektanci przywiązują dużą wagę do butów. Mimo wszystko stylowe letnie sandały są w stanie idealnie uzupełnić i przekształcić obraz. A wśród tak różnorodnych opcji, nawet najbardziej kapryśna fashionistka bez wątpienia będzie w stanie znaleźć buty, które są dla niej idealne.

Letnie sandały damskie - odmiany

Niewątpliwie letnie sandały zachwycą oczy każdego fashionisty. W końcu jest tak wiele różnorodności i wyboru, że nawet przy wystarczającej ilości wciąż chcę kupować coraz więcej. Rozważ najnowsze modele w tym sezonie:

  1. Lato sandały na platformie . Model ten nie tylko sprawia, że ​​noga jest bardziej elegancka, ale także uderza w wyobraźnię. Projektanci tworzą platformę dla swoich fantazji. Może być zakrzywiony, składa się z wielokolorowych pasków, na niektórych stosuje się rzeźbione rysunki. Niektóre modne letnie sandały są wykonane z przezroczystego plastiku, drewna, a nawet metalu.
  2. Lato sandały na szpilkach . Te buty są odpowiednie do publikacji, dat lub przyjęć. Są najbardziej różnorodne: z klamrami i bez, z sznurowaniem, na taśmach, a nawet zamki błyskawiczne. Ale nie kupuj modeli letnich sandałów z bardzo wysokimi obcasami. Przede wszystkim powinieneś być wygodny i wygodny. W końcu nawet najpiękniejsze buty nie przyniosą ci radości, jeśli bolą Cię nogi.
  3. Sandały z metalowym noskiem. W tym sezonie ta skarpetka stała się trendem. Jeśli twój wybór padł na takie buty, jesteś dość silną i praktyczną dziewczyną.
  4. Sandały na obcasach. I powinno być masowo i wygodnie.
  5. Wysokie letnie sandały z kwadratowym noskiem. Znów na podium świeci kwadratowa skarpeta. W połączeniu ze stabilnym obcasem takie buty będą wygodne do noszenia na co dzień.
Materiał i wystrój

Do produkcji obuwia letniego sandały często używają skóry i zamszu. Podobnie jak w ubiegłym sezonie, u szczytu popularności są modele uszyte z materiału pod skórą węża lub krokodyla. Są modele wykonane z tkaniny, korka, słomy, bambusa. Dziewczyny, które nie boją się eksperymentów i innowacji, polubią modele wykonane z przezroczystego plastiku.

Biżuteria na letnie buty jest najbardziej zróżnicowana: cyrkonie, koraliki, hafty, pasma koralików, ozdobne kwiaty, guziki, suwaki, kolce. Niemniej jednak istnieje trend elegancji i romansu. Staje się coraz więcej modeli, które zdobią wszystkie rodzaje wstążek. Związane są z kokardkami, węzłami lub warkoczami warkoczowymi. Takie obuwie sprawia, że ​​noga jest szczupła i wizualnie ją wyciąga.

Kolorowanie

Prawdopodobnie najpiękniejsze letnie sandały są reprezentowane w kolekcjach tego konkretnego sezonu. W końcu gdzie jeszcze więcej może oszukać fantazję projektantów mody. Oferują różnorodne kolory i opcje letnich sandałów. Im jaśniejsze i więcej odcieni połączonych w jedną parę, tym lepiej. Tutaj możesz się odwrócić! Tego lata im jaśniejsze buty, tym lepiej. Kolejny prezent od stylistów i projektantów mody - można łączyć niekompatybilne kolory, na przykład czerwone spodnie i zielone buty.

Jednak klasyczne sandały są również reprezentowane w kolekcjach. Ale kolory takie jak czarny i szary są mniej popularne na podium. Białe letnie sandały i beż będą optymalne na lato. Te kolory są neutralne i pasują do prawie każdego ubrania.

Nie bój się eksperymentów i bogatych kolorów. Dzięki temu otrzymasz ładunek pozytywnych emocji, a twój nastrój zawsze będzie wspaniały.

Letnie sandały 1Letnie sandały 2Letnie sandały 3
Letnie sandały 4Prosta spódnica 5Letnie sandały 6
Letnie sandały 7Letnie sandały 8Letnie sandały 9