Oczywiście niewielu z nas chce, ale prawie wszyscy muszą spędzić przynajmniej część gorącego lata w pracy. A to oznacza, że ​​wybór jest łatwy i wygodny, ale dość oficjalna letnia bluzka z krótkim rękawem.

Bluzki z krótkim rękawem

Podnoszenie pięknej bluzki z nowoczesną obfitością w sklepach jest dość proste, ale skoncentrujemy się na głównych modelach, które najlepiej nadają się do noszenia w lecie.

Jeśli jesteś w biurze surowy dress code lepiej wybrać prostą krój bluzkę z minimalną biżuterią. Najodpowiedniejszym stylem bluzki z krótkim rękawem jest w tym przypadku koszulka podobna do tej, którą ma na sobie męska. Będzie idealnie pasował do surowych spódnic i spodni, a model wykonany z naturalnego materiału nie pozwoli odczuć dyskomfortu.

Jeśli zasady są bardziej lojalne, możesz wybrać bardzo kobiecy i niezwykły model, który podkreśli wszystkie twoje mocne strony i ukryje niedociągnięcia. Na przykład możesz wybrać z ogromnej liczby szyfonowych lub satynowych bluzek z krótkimi rękawami, które wiszą w sklepach. Zwykle mają też koszulę, ale szczegóły mogą całkowicie zmienić naturę rzeczy. A zatem bluzki z rękawami z latarniami, skrzydłami, haftowaną szyją lub kołnierzami związanymi z pięknym kokardką są bardzo istotne. Nie należy zapominać o bluzkach bez zapięć z przodu, które często są szyte w wiejskim stylu i wyglądają romantycznie i naiwnie.

Roztwór barwny na bluzki

Ponownie, w oparciu o wymagania dotyczące ubioru, można wybrać mniej lub bardziej jasne modele bluzek damskich z krótkim rękawem. Klasyczne kolory biura to czarny, biały i szary. Mogą również dodać bogaty niebieski kolor. Jeśli chcesz dopasować wszystkie trendy w modzie, to w tym sezonie zalecamy zwrócić uwagę na bluzki w kolorze żółtym i kolorze drogiego czerwonego wina. Są uznawane przez projektantów za najbardziej istotne w nadchodzącym sezonie. Jest całkiem odpowiedni dla biura będzie bluzki innego modnego koloru - khaki. I nie zapominaj o wielu pastelowych odcieniach, które od wielu lat nie są już modne.

Wydruki nie są zbyt mile widziane w biurze, ale jeśli nie są zbyt jasne i chwytliwe, można je nosić. Rzeczywiste będą bluzki z krótkim rękawem w małym groszku, a także modele z małym kwiatowym wzorem. Różne warianty koronek i grafiki zwierzęce powinny mieć bardzo powściągliwe, spokojne odcienie. Lampart rysujący się na jego naturalistycznym obrazie lepiej nie używać w ogóle.

letnie bluzki z krótkim rękawem1letnie bluzki z krótkim rękawem2letnie bluzki z krótkim rękawem3
letnie bluzki z krótkim rękawem4letnie bluzki z krótkim rękawem5letnie bluzki z krótkim rękawem6
letnie bluzki z krótkim rękawem7letnie bluzki z krótkim rękawem8letnie bluzki z krótkim rękawem9