Piękne sandały na platformie - marzenie każdego fashionisty tego lata, ponieważ teraz jest najbardziej aktualny czas na demonstrację smukłych, opalonych nóg przy pomocy zróżnicowanej platformy.

Modele letnich sandałów na platformie

Główna różnica między prądem damskie sandały to platforma, która może być wykonana z różnych materiałów.

Na przykład sandały na zbiorniku korka lub platforma - dość wygodna opcja, która jest połączona z prawie każdą zwykłą odzieżą. Z reguły są to sandały na solidnej platformie, która wygląda raczej masywnie i jednocześnie w pełni demonstruje naturalną fakturę. Często te sandały są uzupełnione wieloma paskami, które splatają się w skomplikowany wzór, a czasami sandały na platformie z korka zdobią skórzane kwiaty.

Sandały na podwyższeniu nieco różnią się od tych na niskiej platformie, ale wysoka platforma doskonale podkreśla elegancję kobiecych nóg. Jednocześnie piękno wymaga poświęcenia, ponieważ wysoka platforma jest znacznie trudniejsza do noszenia niż niska, zwłaszcza jeśli ma kształt nachylony.

Sandały na drewnianej platformie wykonane są z drewna lub lekkiego naturalnego materiału. Często te sandały mają beżowy lub brązowy top, który jest w harmonii z drewnianą podstawą.

Sandały na przezroczystej platformie - wybór tych, którzy kochają oryginalność, ale trudno je połączyć z odzieżą wykonaną z naturalnych materiałów. Przezroczysta platforma wygląda na wyjątkowo nienaturalną, a tutaj ważne jest, aby kupić model, który będzie wyglądał na zarezerwowany, ponieważ potrzebna jest kompensacja stylu: jasny element potrzebuje wsparcia zarezerwowanych, klasycznych form, ponieważ w przeciwnym razie takie sandały będą jak buty maskującego aktora.

Modne sandały na platformie

Modne sandały na lato na platformie wyróżniają się między innymi następującymi cechami:

  1. Teraz modne kobiety noszą na platformie jaskrawe sandały: można to wyrazić w kwiatowe wzory, które doskonale pokazują platformę ze względu na jej rozmiar. Jasność wyraża się również w wystroju: paski, masywne kwiaty i inne dekoracje projektantów umieszczonych w ogromnych ilościach na sandałach. Jednocześnie jasność nie powinna być pozbawiona smaku, dlatego powściągliwy cień i lakoniczna forma platformy łączy się z jasnym szczytem butów, podczas gdy w obecności jasnej platformy górna część sandałów jest ozdobiona powściągliwością.
  2. Również w tym sezonie kolorowe sandały na platformie są zawsze aktualne: projektanci łączą lekkie, letnie i optymistyczne odcienie. Niebieskie, żółte, różowe i pomarańczowe paski są wygodne, ponieważ mogą uzupełniać różne letnie stroje i nie zobowiązują do łączenia tylko z jednym kolorem. Pożądana jest również wielokolorowa platforma, zwłaszcza jeśli ma pionowe lub poziome paski.
  3. Czerwone sandały na platformie - osobny trend, który pomaga utrzymać elegancki i jasny styl, jeśli platforma jest wykonana w jednym kolorze i nie ma korka ani drewnianej podstawy.

Na co nosić damskie sandały na platformie?

Sandały na platformie - uniwersalne obuwie, którego połączenie zależy od stylu modelu. Na przykład korki lub drewniane platformy na sandałach doskonale uzupełniają miejski styl - wolny i wyluzowany.

Przejrzystą platformę uzupełniają sukienki koktajlowe.

Wszelkie sandały są trudne do pogodzenia ze stylem biznesowym, który z reguły dotyczy tylko butów z zamkniętymi palcami. Niemniej jednak, jeśli model jest beżowy i nie ma bogatego dekoru, można go bezpiecznie założyć zarówno na spodnie, jak i na wieczorową sukienkę.

letnie sandały na platformie 1letnie sandały na platformie 2letnie sandały na platformie 3
letnie sandały na platformie 4Letnie sandały na platformie 5letnie sandały na platformie 6
letnie sandały na platformie 7letnie sandały na platformie 8letnie sandały na platformie 9