Sukienka w paski z trampkami to niezwykle stylowe połączenie, preferowane przez wiele modnych kobiet.

Jak połączyć pasiastą sukienkę z trampkami?

Prawidłowy dobór składników sukienki zależy od charakterystyki nadruku w paski: jego koloru, kierunku, szerokości pasków. W zależności od wzoru sukienki można podzielić na następujące typy:

  • sukienki w dwubarwne paski. W takim przypadku może być prezentowana jako klasyczna wersja czarno-biała i kombinacja różnych kwiaty ;
  • sukienki z wielokolorowym nadrukiem przy użyciu trzech lub więcej kolorów;
  • sukienki z poziomym paskiem;
  • sukienki z pionowym paskiem;
  • sukienki w paski w postaci ukośnego nadruku;
  • sukienki o wyrafinowanym kroju, na którym opaski znajdują się w różnych kierunkach.

Wybierając sukienkę w paski na trampki należy zwrócić uwagę na pewne punkty:

  1. Trampki na sukienki są polecane do zbierania podobnych odcieni. Universal jest uważany za białe buty, które pasują do każdego zakresu kolorów. Czarny kolor będzie również dobrze wyglądać w prawie wszystkich odcieniach. Ale należy wybierać ostrożnie, aby ubierać się w jasne paski.
  2. Najlepszy ze wszystkich w połączeniu z trampkami sportową sukienkę w paski. Prawie wszystkie modele butów pasują do tego.
  3. Jeśli chcesz wybrać trampki dla bardziej kobiecej sukienki, powinieneś wykluczyć masywne opcje i dać pierwszeństwo bardziej eleganckim modelom o prostym designie.

Długa sukienka w paski z trampkami

Istnieją pewne cechy kombinacji długich sukienek w paski z trampkami. Należy pamiętać, że buty o niskiej prędkości nie będą odpowiednie dla takich modeli. Zaleca się, aby zatrzymać swój wybór na tenisówki klinowe, które wizualnie wydłużają nogi i sprawiają, że sylwetka jest szczuplejsza.

Trampki z czarnym topem i białą platformą lub odwrotnie będą wyglądały spektakularnie z długą czarno-białą sukienką w paski.

pasiasta sukienka z trampkami 1pasiasta sukienka z trampkami 2pasiasta sukienka z trampkami 3
pasiasta sukienka z trampkami 4pasiasta sukienka z trampkami 5pasiasta sukienka z trampkami 6
pasiasta sukienka z trampkami 7pasiasta sukienka z trampkami 8pasiasta sukienka z trampkami 9