Surowa dieta została stworzona dla tych, którzy są już zmęczeni czekaniem na wyniki i postanowili szybko zmienić sytuację. Wymaga rozwiniętej siły woli - ponieważ dieta jest bardzo ograniczona, a aby ją utrzymać, trzeba bardzo się zaprzeć. Jednocześnie, w stosunkowo krótkim czasie pozbędziesz się dużej ilości kilogramów, co może stanowić doskonały początek nowego stylu życia. Nie będzie można wrócić do starej diety - bo gdyby pewnego dnia przyniósł ci pełnię, historia na pewno się powtórzy. A jeśli po takiej diecie przejdziemy na odpowiednie odżywianie, wtedy będziecie w stanie skonsolidować wyniki i utrzymać wagę na pożądanym znaku.

Surowa dieta przez 7 dni

Ta wersja ścisłej diety pozwoli Ci łatwo pozbyć się kilku kilogramów, ale ponieważ okres jest bardzo krótki, prawdziwe rozszczepienie tłuszczu w tym czasie właśnie się zaczyna. Dlatego warto kontynuować po tym systemie właściwego odżywiania lub, na przykład, surowej żywności. Menu ścisłej diety jest precyzyjnie namalowane i niemożliwe jest odejście od niej w żadnych okolicznościach. Na kilka dni przed rozpoczęciem diety przestań jeść po godzinie 18:00 - to przygotuje ciało i posłuży jako prawidłowe wejście do diety.

Pierwszy dzień

Ten dzień jest postem i nie można go jeść podczas posiłku - dozwolona jest tylko czysta woda. Rano można zanurzyć w nim sok cytrynowy, przez resztę czasu - pić bez dodatków. Wieczorem pożądane jest kąpiel.

Drugi dzień

 1. Śniadanie Owsianka na wodzie bez soli i cukru.
 2. Lunch Porcja zupy jarzynowej z dowolnych 4 rodzajów warzyw, bez pieczeni i bulionów mięsnych.
 3. Kolacja. 1-2 szklanki 1% kefiru.

Trzeci dzień

 1. Śniadanie Dowolne duże owoce.
 2. Lunch Sałatka ze świeżych warzyw, doprawiona sokiem z cytryny.
 3. Kolacja. 1-2 szklanki 1% kefiru.

Czwarty dzień

 1. Śniadanie 1-2 owoce do wyboru.
 2. Lunch Sałatka ze świeżych warzyw, doprawiona sokiem z cytryny.
 3. Kolacja. 1-2 owoce do wyboru.

Piąty dzień

 1. Śniadanie Porcja ugotowanego brązowego ryżu bez soli i cukru.
 2. Lunch 3-4 pomidory.
 3. Kolacja. Porcja ugotowanego brązowego ryżu bez soli i cukru.

Szósty dzień

 1. Śniadanie Kiełkowana pszenica, pół paczki twarogu, herbata.
 2. Lunch Sałatka ze świeżych warzyw, doprawiona sokiem z cytryny.
 3. Kolacja. Kefir.

Siódmy dzień - wybierz menu dnia, które najbardziej Ci się podobało. Ten sam system utraty wagi może być stosowany jako ścisła dieta przez 3 dni - wystarczy wybrać menu z dowolnych trzech dni, w tym czasie stracisz około 2 kg.

Surowa dieta przez miesiąc

Najbardziej surowa dieta to być może surowa żywność. Ten system żywnościowy pozwala jeść tylko naturalne produkty, w tym owoce i warzywa w postaci surowej. Aby uzyskać białko, oferowane są wszelkiego rodzaju orzechy i nasiona lnu, który jest naprawdę bogaty. Obróbka cieplna jest zabroniona - nawet herbata i przegotowana woda. Bardzo ścisła dieta pozwoli Ci schudnąć w ciągu miesiąca o około 10-12 kilogramów, w zależności od wielkości ciała.

Zazwyczaj dieta odchudzająca w ścisłym zakresie maluje dietę, ale w tym przypadku można nieograniczoną ilość surowych owoców, warzyw, orzechów i nasion lnu. W takim przypadku nie będziesz mieć wystarczającej ilości trzech posiłków dziennie, ponieważ produkty naturalne są trawione ścisła dieta przez miesiąc dość szybko. W związku z tym należy jeść 5-6 razy dziennie. Rozważmy przykładowe menu syroedy:

 • śniadanie - siemię lniane, woda;
 • drugie śniadanie to jabłko;
 • obiad - sałatka jarzynowa z dressingiem z soku z cytryny;
 • popołudniowa przekąska - garść orzechów;
 • obiad - sałatka owocowa;
 • na godzinę przed snem - każde warzywo.

Orzechy i siemię lniane powinny być zawarte w codziennej diecie - jest to koniecznością. Na takiej diecie ludzie spędzają ponad miesiąc, ale jednocześnie jest to wygodne tylko dla tych, którzy mają duże rezerwy tłuszczu - które, nawiasem mówiąc, szybko topnieją na naszych oczach.