Aby w pełni funkcjonować organizm potrzebuje witamin, minerałów i innych składników odżywczych, a także osób uprawiających sport, związanych z dużym wysiłkiem fizycznym, potrzebują tych pierwiastków śladowych podwójnie. Istnieją specjalne sportowe witaminy dla kobiet, które zostaną omówione w tym artykule.

Jakie witaminy wypić podczas ćwiczeń?

Do najpopularniejszych należą:

  1. Wydajność Vitrum . Ten kompleks witamin i składników mineralnych zwiększa napięcie i witalność organizmu. W nim wartościowe elementy są zrównoważone w najbardziej idealny sposób. Ponadto lek jest wzbogacony ekstraktem z żeń-szenia, który znany jest ze swoich właściwości stymulujących. Podczas przyjmowania Vitrum Perfomens, mechanizmy obronne organizmu są wzmocnione, a konsekwencje są eliminowane stres i zmęczenie, a także negatywny wpływ na środowisko. Dzięki tym witaminom możesz utrzymać koncentrację uwagi na najwyższym poziomie.
  2. Vitrus SuperStress . Zalecany przy zwiększonych obciążeniach, zarówno umysłowych, jak i fizycznych. Te witaminy dla kobiet żyjących w sporcie mają działanie tonizujące i pomagają organizmowi radzić sobie z codziennymi stresami, które są zwiększonym wysiłkiem fizycznym. Przy codziennym przyjmowaniu jednego drażetki, wzmocniony jest układ nerwowy, przyspieszane są procesy regeneracji komórek nerwowych, metabolizm . Za ich pomocą można poradzić sobie z syndromem chronicznego zmęczenia.
  3. Doppelgerz Ginseng Active . Witaminy zalecane do stosowania z obciążeniami sportowymi obejmują Doppelgerz Ginseng Active. Ten lek złożony działa tonizująco na organizm. Aktywne suplementy w jego składzie pobudzają aktywność umysłową i fizyczną, zwiększają wytrzymałość i działają tonizująco. Ponadto można zauważyć działanie gonadotropowe i antydiuretyczne tego leku.
  4. Multi-tabs Intensive . Podczas ćwiczeń jest bardzo ważne witaminy dla kobiet odżywiających się sportem weź witaminy dla serca. Ten lek złożony jest po prostu niezbędny w okresie aktywnego treningu, umożliwiając podtrzymanie serca i całego układu krążenia jako całości. Zwiększa odporność organizmu podczas ostrych i przewlekłych chorób, pomaga radzić sobie ze stresem. Bierze udział w metabolizmie białek, węglowodanów i tłuszczów, pomaga odzyskać szybciej po treningu.

Są to witaminy sportowe. Jednak w każdym przypadku przed ich zażyciem zaleca się skonsultowanie z lekarzem.