Niestety, realia są takie, że bezpieczeństwo dziecka zawsze pozostaje bolesnym i ostrym problemem dla rodziców. Ponadto nie można prowadzić stałego nadzoru, musimy się stale martwić. Jednak niektóre wynalazki umożliwiają w dowolnym momencie, aby dowiedzieć się, gdzie w tym momencie jest twoje dziecko. Inteligentne zegarki dla dzieci z funkcją śledzenia GPS pozwolą ci spokojnie prowadzić interesy, podczas gdy Twoje dziecko jest poza domem.

Co to jest inteligentny zegar z lokalizatorem GPS dla dziecka?

W rzeczywistości to ciekawe urządzenie wygląda jak zegarek na nadgarstku. Wykonane są z wysokiej jakości silikonu lub gumy.

inteligentny zegar dziecięcy z nawigacją GPS 1

Oprócz prostej funkcji wskazywania czasu, inteligentne zegarki dla dzieci z GPS oferują dodatkowe ważne opcje. Najbardziej niezbędna jest możliwość śledzenia lokalizacji urządzenia przez satelitę, a co najważniejsze, ich operatora. Oznacza to, że rodzice mogą dowiedzieć się, gdzie obecnie znajduje się ich dziecko, powracać po szkole lub chodzić z przyjaciółmi.

inteligentny zegar dziecięcy z nawigacją GPS 2

Dodatkowo, akcesorium jest wyposażone w dodatkowy przycisk SOS, po naciśnięciu, dziecko, które znajduje się w niebezpieczeństwie, może wysłać sygnał, wybierając numer telefonu osoby dorosłej.

Jak działa inteligentny zegarek dla dzieci z GPS?

Małe urządzenie szybko odczytuje współrzędne i natychmiast wysyła informacje, wysyłając wiadomość SMS. Nawiasem mówiąc, wiadomość jest wysyłana na telefon rodzica. I powinien to być smartfon, na którym zainstalowana jest specjalna aplikacja mobilna.

inteligentny zegar dziecięcy z nawigacją GPS 3

Aby uzyskać zegar, musisz kupić kartę od dowolnego operatora, a następnie w dowolnym momencie możesz łatwo porozmawiać z dzieckiem, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku.

inteligentny zegar dziecięcy z nawigacją GPS 4inteligentny zegar dziecięcy z nawigacją GPS 5

Jak wybrać inteligentny zegarek z GPS dla dzieci?

Ponieważ bezpieczeństwo dziecka jest bezcenne, nie powinieneś oszczędzać pieniędzy, aby kupić takie przydatne i użyteczne rzeczy. Aby nieprzerwanie pracować bezawaryjnie, zalecamy kupowanie zegarków tylko od licencjonowanych producentów fabrycznych. Tańsze analogi nie są w stanie pracować przez długi czas i szybko zawodzą. Optymalną opcją jest wodoodporny model, który nawet po wystawieniu na deszcz nie przestaje określać znaleziska dziecka.

Zwróć uwagę na pojemność baterii inteligentnego zegara. Im więcej ten wskaźnik jest większy, tym dłużej będzie działać urządzenie. Ponadto wielkość zegarka powinna pokrywać się z wiekiem dziecka, ponieważ duże godziny będą powodować dyskomfort.

Czujnik usuwający powiadomi Cię, jeśli dziecko samodzielnie usuwa lub jest "wspomagane" przez dorosłych.

Wśród sprawdzonych modeli jest inteligentny zegarek Smart Baby Watcg Q50 GPS. Wyróżniają się doskonałą funkcjonalnością i dość demokratyczną ceną. Produkty naprawdę doskonałej jakości od GatorCaref Watch, Cityeasy 006, Fixitime.