Dieta opisana w diecie wygląda na zamgloną i nie przekonującą, więc dziś coraz więcej dziewcząt próbuje znaleźć menu dietetyczne do odchudzania, w którym zarówno produkty, jak i ilość są dokładnie przepisywane. Łatwiej jest więc nie robić irytujących błędów nawet tym, którzy ostatnio zajęli się problemami zdrowego odżywiania i nie zrozumieli jeszcze w pełni mechanizmu utraty wagi.

Czy istnieje menu do odchudzania brzucha?

Wiele osób uważa, że ​​można schudnąć tylko w jednym obszarze problemowym. W rzeczywistości nasz organizm sam kontroluje dystrybucję i usuwanie tkanki tłuszczowej, w oparciu o typ genetyczny. Dlatego przy pomocy odżywiania nie można odzyskać tylko w klatce piersiowej lub schudnąć tylko w żołądku.

Wzmocnienie efektu ogólnej diety dla określonych części ciała może, jeśli z powodzeniem pasuje do Twojego systemu ćwiczeń odchudzających. Co więcej, wbrew powszechnemu przekonaniu, nie jest to zestaw ćwiczeń brzusznych, które pomagają tłuszczowi brzusznemu, ale obciążeniu aerobowemu i cardio. Innymi słowy, będziesz o wiele bardziej skuteczny w odchudzaniu w żołądku, jeśli użyjesz odpowiedniego odżywiania i porannych joggingów lub, alternatywnie, 20 minut dziennie skakanka lub bieganie po schodach lub rower treningowy. To właśnie ten ładunek powoduje, że ciało aktywnie zużywa nagromadzony tłuszcz, zamieniając je w energię.

Zdrowe menu żywności do utraty wagi

Należy rozumieć, że zdrowa dieta to nie tylko harmonijne połączenie produktów, ale także odrzucenie tych, które nie przynoszą żadnej korzyści dla organizmu. To właśnie zbieranie nadmiernie wysokokalorycznych, ciężkich pierwiastków w diecie daje najważniejszy bodziec do utraty wagi.

Lista niedozwolonych produktów dla menu z odchudzaniem obejmuje takie produkty:

 • tłuste mięso, drób, ryby;
 • wszystkie smażone potrawy lub te z dużą ilością masła;
 • wieprzowina, boczek;
 • konserwy mięsne, ryby;
 • wysokotłuszczowe produkty mleczne, w tym masło i ser;
 • produkty mączne, w tym biały chleb, makaron, pierogi;
 • pieczenie we wszystkich rodzajach;
 • jakikolwiek fast food;
 • napoje gazowane, soki pakowane;
 • słodycze, słodycze, czekolada, cukier.

Nie przejmuj się, nawet bez tego Twoja dieta nie będzie słaba ani nudna - będzie tylko zdrowa i zdrowa. Przyzwyczajając się do pozbycia się szkodliwych produktów, łatwo nauczysz się prawidłowo jeść, co nie tylko przywróci wagę, ale także ją zatrzyma. Pozwól sobie jeść i ta lista może być bez szkody dla zdrowia 1-2 razy w miesiącu.

Codzienne menu odchudzające

Zwracamy uwagę na kilka przydatnych opcji menu, których stosowanie prowadzi do stopniowego zaniku warstwy tłuszczu i przywrócenia naturalnego smaku i prawidłowego metabolizmu.

Opcja 1

 1. Śniadanie: płatki owsiane z rodzynkami, herbata.
 2. Obiad: lekka zupa, sałatka jarzynowa , kompot.
 3. Popołudniowa przekąska: jabłko.
 4. Kolacja: twarożek z pomarańczą.

Opcja 2

 1. Śniadanie: kilka gotowanych jaj i sałatka z kapusty.
 2. Obiad: rosół, sałatka z ogórków, kompot.
 3. Lunch: pomarańczowy.
 4. Kolacja: niskotłuszczowa ryba z dodatkami warzywnymi.

Opcja 3

 1. Śniadanie: jajecznica, sałatka z pomidorów, herbata.
 2. Obiad: zupa kremowa, surówka z kapusty, kompot.
 3. odchudzanie menu żywności
 4. Obiad: kieliszek jogurtu.
 5. Kolacja: gotowana pierś z kurczaka z kaszą gryczaną.

Opcja 4

 1. Śniadanie: sałatka owocowa, herbata.
 2. Obiad: zupa jarzynowa, sałatka z mięsem, herbata.
 3. Popołudniowa przekąska: półrolki beztłuszczowego twarożku.
 4. Kolacja: gulasz wołowy z kapustą.

Wybierając menu do odchudzania, nie ryzykujesz uszkodzenia ciała. Jedząc, równomiernie zrzucisz 0,5-1 kilograma tygodniowo i staniesz się zdrowszy, szczuplejszy i piękniejszy każdego dnia!