W 2013 r. Opinie fryzjerów były wyraźnie podzielone: ​​niektórzy opowiadali się za niedbałością i naturalnością w fryzurach; inne stosują się do ścisłych linii i geometrycznej precyzji. Ich jedynym elementem łączącym jest grzywka. Krótkie kobiece fryzury z grzywką zdecydowanie modne.

Wariacje modnych krótkich fryzur

Bob odniósł niezwykły sukces. Nie tylko jego kreatywne odmiany są istotne, ale także klasyczna wersja. Do tej krótkiej fryzury pasuje długie grzywki.

Tom Boy to asymetryczna wersja boba z porwanym długim hukiem.

A-bob to wydłużone pasma (sięgające do brody), grzywka jest długa, tył głowy jest płaski. Nadaje się dla pulchnych dziewcząt lub osób o trójkątnej twarzy. Ten obrazek doda fatalne nuty do twojego stylu.

Grzyb Bob to fryzura o bardzo krótkim lub średnim, gładkim lub asymetrycznym huku. Tworzy rodzaj grzybowego wyglądu, skąd pochodzi nazwa. Kobiety z twarzą prostokątną skutecznie zmiękczają swoje funkcje, wybierając opcję.

Caret - To wyraźne rzeźbione linie i sylwetki. W 2013 roku popularne są również fryzury z krótkimi grzywkami i długimi brwiami. Długie grzywki nie są odpowiednie dla tych, których twarz ma prostokątny kształt.

Najważniejsze jest, aby eksperymentować!

Forma huku zewnętrznie zmienia osobę. Nie bój się łączyć wyraźnych linii z asymetrią. Krótkie fryzury z prostymi uderzeniami, grzywki z przyciętymi geometrycznymi cięciami (ukośne, kanciaste, parzyste) - wszystko to ma znaczenie w 2013 roku.

Jeśli nie lubisz gładkich linii, porzuć je, preferując podarte, trochę nieuważne pasma. Nawet w krótkich fryzurach, profesjonaliści chętnie przyjmują loki i loki, które będą się pojawiać i trochę trzepotać. Możesz je "uspokoić" za pomocą oryginalnych opasek i bandaży. Wybór należy do Ciebie, najważniejsze, aby nie bać się eksperymentować!

krótkie fryzury z grzywami 2013 1krótkie fryzury z grzywami 2013 2krótkie fryzury z grzywką 2013 3
krótkie fryzury z grzywką 2013 4grzywka krótkie fryzury 2013 5krótkie fryzury z grzywką 2013 6
krótkie fryzury z grzywką 2013 7krótkie fryzury z grzywką 2013 8grzywka krótkie fryzury 2013 9