Wybranie krótkiej sukienki ślubnej w sezonie 2015 nie tylko pokaże wszystkim Twoją niestandardową wizję obraz panny młodej , ale także pokazują, że masz dużą wiedzę na temat trendów w modzie. W końcu to właśnie skrócone modele stały się w tym roku faworytem wśród projektantów mody ślubnej.

Modne krótkie ślubne suknie 2015

Istnieją trzy główne style krótkich sukien ślubnych, które są teraz najbardziej istotne.

Pierwsza jest dość prosta, jedynie lekko podkreślając postać modelu elitarnych, szlachetnych tkanin, takich jak naturalny jedwab. Nie każdy będzie pasował do tego stylu ubioru. Najlepszy ze wszystkich, że patrzą na cienkie dziewczyny z małymi piersiami. Sylwetka takich sukien ślubnych przypomina modę z lat dwudziestych XX wieku, a także model wielkiego Coco Chanel. Przy tak skróconych sukniach ślubnych różnorodne ozdoby, nawet duże i błyszczące, są doskonale połączone. Ponadto jest to prawdopodobnie jedyny styl, w którym można nosić kolczyki, naszyjnik, bransoletkę i pierścionek w tym samym czasie.

Drugi faktyczny wygląd to krótka koronkowa suknia ślubna 2015. Jest to taka sukienka, która niezwykle delikatnie podkreśla delikatność i piękno wizerunku panny młodej. Koronkowy front często dopełniają raczej otwarte plecy, a czasem ta suknia jest wyposażona w odpinany długi trencz, który można nosić na oficjalnej części wesela.

Niezwykle interesujące są również krótkie, luksusowe sukienki ślubne 2015, które zawsze prezentują sylwetkę panny młodej w najlepszym świetle. Zazwyczaj takie modele są zaopatrzone w gorset, który podnosi klatkę piersiową i sprawia, że ​​talia jest po prostu osika, a pełna spódnica demonstruje smukłe nogi i cienkie kostki panny młodej. Doskonały wybór, jeśli chcesz wyglądać tradycyjnie, ale nie ograniczaj się do ruchów.

Krótkie sukienki z asymetryczną spódnicą

Osobno należy powiedzieć o tak aktualnym nurcie, jakim jest stosowanie asymetrycznych fartuchów. Takie piękne suknie ślubne 2015 z krótką spódniczką z przodu i oryginalnym pociągiem na plecach wyglądają ekstrawagancko, a przy tym są lekkie i zwiewne. Panna młoda w takiej sukience może się swobodnie poruszać, a długa spód spódnicy daje wszystkim razem z nią obraz i pewną ilość tradycji, która pozwala używać pięknych i delikatnych dodatków: długiej zasłony i różnych tiar. W sukience z asymetrycznym dołem można dużo tańczyć, nie obawiając się stąpania po spódnicy, a pierwszy taniec młodych może stać się bardziej energetyczny i ekspresyjny, ze względu na to, że ten styl daje wolność. Czasami takie asymetryczne spódnice sprawiają, że można je zdejmować, a pod nimi leży wygodna i praktyczna teczka, którą można wykorzystać po weselu jako opcję koktajlową.

krótkie suknie ślubne 2015 1krótkie suknie ślubne 2015 2krótkie suknie ślubne 2015 3
krótkie suknie ślubne 2015 4krótkie suknie ślubne 2015 5krótkie suknie ślubne 2015 6
krótkie suknie ślubne 2015 7krótkie suknie ślubne 2015 8krótkie suknie ślubne 2015 9