Zakupy w Singapurze słyną z obfitości, koloru i po prostu niewyobrażalnej różnorodności. Wystarczy odwiedzić chociażby Orchard Road, co oznacza "drogę do sadu", a ładunek pozytywnych emocji, jasnych przejęć jest gwarantowany, ponieważ najsłynniejsze centra handlowe są tu skupione i zebrane.

Singapur i zakupy to zgodne koncepcje

Sklepy w Singapurze gromadzone są głównie w dużych centrach handlowych, w których, ku uciesze wszystkich fanów, zakupy są więcej niż wystarczające, więc decydując się na zakupy, warto zajrzeć do:

  1. Centrepoint to centrum, w którym nowoczesna panienka może kupować ubrania na co dzień i do uprawiania sportu.
  2. Delfi to obowiązkowa pozycja dla prawdziwej damy, która docenia jakość odzieży i luksusowych dodatków.
  3. Daleki Wschód - skupia wiele sklepów z różnych dziedzin, ale House of Hung wzbudza zainteresowanie i rozkoszuje się modą, która prezentuje ogromny asortyment biżuterii.
  4. Galeria handlowa Hilton jest przeznaczona dla dziewcząt, które wolą nosić ubrania od światowych marek: Gucci, Valentino lub Giorgio Armani.
  5. Vivo City to centrum handlowe, bez którego po prostu nie myślimy o zakupach w Singapurze. Oto najsłynniejsze butiki na świecie, w tym GAP, Levi's, Tommy Hilfiger i wielu innych mistrzów mody.
Zakupy w Singapurze trwają

Czasami zdarza się, że po odwiedzeniu niezliczonych centrów handlowych i aktualizacji garderoby nowymi przedmiotami, dusza kupującego musi być kontynuowana. Zastanawiając się nad tym, co jeszcze można kupić w Singapurze, każda kobieta mody znajduje odpowiedź na jej pytanie w singapurskich dzielnicach handlowych:

  • Chinatown;
  • Dzielnica indiańska.

Tutaj możesz kupić bardzo kolorowe i narodowe ubrania, na pamiątkę wspaniałej podróży. Na przykład różnorodne i oryginalne indyjskie sare, biżuteria wykonana z różnych metali. Jeśli chodzi o ceny takich zakupów w Singapurze, są one bardziej niż atrakcyjne. Nawiasem mówiąc, w przeciwieństwie do pawilonów handlowych, w których ustalane są ceny ubrań, w Chinatunie i dzielnicy hinduskiej sprzedawcy mogą z łatwością robić rabaty na towary, które są już przystępne cenowo.