Zakupy w pięknym kraju Belgia - To bardzo interesujące i fascynujące zajęcie. Możesz mieć przydzieloną kwotę, a nawet przy minimalnym budżecie, który będziesz zadowolony z cudownych zakupów. Jak opłacalny i interesujący jest zakup Belgia , powiemy w tym artykule.

Funkcje zakupy

W belgijskich sklepach, bez względu na produkty, są sezonowe rabaty. Najbardziej ambitny - podczas wakacje i w lipcu. Pomimo faktu, że kraj ma wysokie ceny dla marek globalnych marek, kobiety mody nadal wiedzą, jak spędzać zakupy w lokalnych sklepach. W Belgii są również ich własne marki, które są bardzo poszukiwane: Xandrex, X-Line, KNOT, itp. Sławny w kraju słynny couturier Dreis Van Noten, jego arcydzieła, z których można łatwo kupić Bruksela .

We wszystkich sklepach, punktach sprzedaży, centrach handlowych w Belgii działa program TaxFree. Uważa się, że jest bardzo opłacalna przy zakupach przekraczających 125 euro. Większość punktów sprzedaży akceptuje karty plastikowe, specjalne nalepki przy wejściu pokazują to. Większość belgijskich sklepów jest otwarta od 10.00 do 18.00, niedziela jest dniem wolnym, ale w sobotę zamykają drzwi godzinę wcześniej. Lokalne rynki (w tym pchle targi) są otwarte od 7.00 do 13.00.

Centra handlowe

W Belgii jest wiele centrów handlowych. Większość z nich znajduje się w głównych miastach turystycznych: Bruksela , Ghent , Antwerpia i Brugge . W lokalnych centrach handlowych można skąpić na wspaniałe, a czasem bardzo budżetu. Sklepy w nich często oferują zniżki i oferty bonusowe. Znajdziesz w nich markową odzież, modne dodatki, wysokiej jakości buty i wiele więcej. Największe centra handlowe w Belgii to:

  1. Staadsfeestzaal . To duże centrum handlowe znajduje się w Anterwapena . Można w nim nie tylko kupować ubrania i sprzęt, ale także pić kawę w stołówce, chodzić do kina. Prezentuje sklepy głównie z francuskimi i lokalnymi markami, są dziecięce ubrania i buty.
  2. City 2 to ogromne centrum handlowe w Bruksela . Znajdziesz w nim wszystko, co chcesz: ubrania, buty, elementy dekoracyjne, sprzęt itp. Ponadto na jego terenie znajdują się dobre restauracje, pokoje dziecięce i kina.
  3. Inno to duży dom towarowy w Brukseli. Był kochany przez wszystkie modne kobiety i miłośników zakupów, ponieważ w nim znajdziesz ogromny wybór markowych ubrań z Francji, Włoch i Niemiec. Ponadto istnieją dwa ogromne sklepy z butami i odzieżą sportową.
StaadsfeestzaalCity 2Inno
Punkty sprzedaży i rynki belgijskie

Prawdopodobnie zakupy nie mogą odbywać się bardziej opłacalnie niż w sklepach outletowych lub na rynkach belgijskich. Rynki w kraju są pchłami, tymczasowymi (odwiedzającymi) i zwykłymi lokalnymi. Kupcy i fashionistki oczywiście mają tendencję do odwiedzania dwóch pierwszych opcji, ponieważ można tam kupić ekskluzywny przedmiot za bardzo niskie ceny. Rynki dla odwiedzających pojawiają się raz w sezonie w pobliżu placów w dużych miastach. W ich szeregach sprzedawane są markowe przedmioty z ubiegłego sezonu lub nieudane kolekcje znanych couturierów. Najbardziej znane miejsca, w których zakupy odbywają się z bardzo dużym budżetem, to następujące obiekty:

  1. McArthurGlen Luxembourg jest największym centrum outletowym w Mesanci. Zawiera sklepy o najniższych cenach towarów (odzież, obuwie, sprzęt itp.).
  2. Marche de la Batte - duży rynek w Liege . Znajdziesz w nim wszystko, czego potrzebujesz: produkty, pamiątki, ubrania, koronki itp.
  3. Pchli targ w Jeu de Belle jest dość kolorowym i interesującym rynkiem na placu w Brugge . Na półkach sprzedawane są ekskluzywne pamiątki i biżuteria.
Магазин McArthurGlen LuxembourgMarche de la BatteFlea Market at Jeu de Belle