Płaszcze damskie w 2015 r. Powróciły do ​​mody po okresie ciszy. W tym roku ta odzież wierzchnia będzie najbardziej odpowiednia. A każda fashionistka musi zapełnić swoją garderobę stylowym futrem z owczej skóry na tę zimę, ponieważ w 2015 r. - jest to po prostu niezbędna rzecz, bez której nie można się obejść. Tak nagle wybuchająca moda na kożuchy nie budzi zdziwienia, gdy weźmiesz pod uwagę całą ogromną listę zalet, którymi mogą się pochwalić. Oczywiście nie ma bardziej klasycznego niż kobiecy płaszcz z wełny i nie ma więcej komfortu niż wodoodporna kurtka puchowa, ale płaszcz z owczej skóry ma swój wyjątkowy urok i niepowtarzalny uniwersalny styl. Czym są kożuchy w 2015 roku? Przyjrzyjmy się bliżej.

płaszcze z owczej skóry 2015 1płaszcze z owczej skóry 2015 2Płaszcze z owczej skóry 2015 3
Płaszcze z owczej skóry 2015 4Płaszcze z owczej skóry 2015 5płaszcze z owczej skóry 2015 6

Modne kożuchy z owczej skóry 2015

Długość. Wśród wielu kożuchów w nowych kolekcjach na sezon 2015, modele średniej długości były nadal najliczniejsze. Więc to, co dokładnie taką długość można nazwać najbardziej odpowiednią tej zimy. Zasadniczo, kożuchy średniej długości są najbardziej uniwersalne, ponieważ wygodnie jest jeździć samochodem, jeździć w środkach transportu publicznego i odbywać niespieszne spacery w parku. Długie podłogi nie przeszkadzają nogom i nie przeszkadzają w ruchu, ale jednocześnie futro z owczej skóry wciąż wystarcza, by zakryć górną część nóg, chroniąc w ten sposób ciało przed wiatrem.

Ale krótkie futra z owczej skóry w 2015 roku są dość popularne. Nie jest to zaskakujące, ponieważ skrócone modele zawsze wyglądają bardzo stylowo na każdym zdjęciu. Ale ich długość jest najczęściej w okolicach talii lub nieco niżej. Dlatego pożądane jest noszenie takich kożuchów tylko dla tych dziewczyn, które mają samochód, ponieważ na mrozie w krótkim płaszczu z owczej skóry nie trzeba długo czekać.

Wśród modeli kożuchów z owczej skóry na rok 2015 były oczywiście również długie kożuchy. To prawda, że ​​byli w mniejszości. Takie kożuchy wyglądają bardzo majestatycznie i stylowo, ale ich noszenie czasami nie jest zbyt wygodne, ponieważ są one cięższe od warstw średniej długości, a czasami przeszkadzają nogom.

płaszcz z owczej skóry 2015 7owcze skóry 2015 8płaszcz z owczej skóry 2015 9

Style. Moda na kożuchy z 2015 roku podoba się jej różnorodności, ponieważ na wybiegach pojawiło się tyle różnych modeli skór z owczej skóry, że każda kobieta mody może znaleźć "to" według jej gustu.

Jednym z głównych trendów można nazwać klasyczny kożuch z futrzanymi klapami. Wygląda stylowo i nadaje się do każdego obrazu. W dość ciepły dzień futrzane klapy zdobią obraz, a w zimnym kołnierzu będzie można podnieść, a futro pięknie Cię ogrzeje, nawet jeśli zapomnisz założyć szalik.

Również wśród modnych kożuchów damskich z 2015 roku nie sposób nie wspomnieć o kożuchach przypominających kurtki lotnika lub skórzane kurtki . Ciekawy krój, ukośny "zamek", wygodny kołnierz ... Taka kożuszka bez wątpienia stanie się "atrakcją" każdego z Twoich stylizacji, a także przyciągnie wiele podziwiających spojrzeń.

Ponadto wśród trendów można również zauważyć takie jak: skrócone lub całkowicie brakujące rękawy, kaptur, duży rozmiar "z czyimś ramieniem". Kożuchy z kapturem w 2015 roku są hitem sezonu. Wyglądają wspaniale, a kaptur pięknie Cię ogrzeje, jeśli nagle zapomnisz lub po prostu nie chcesz nosić kapelusza. Modele z krótkimi rękawami, a nawet bez rękawów, najlepiej nadają się dla dziewcząt prowadzących samochód, ponieważ nadal będzie zbyt łatwo zamarzać na ulicy, nawet jeśli do obrazu dodasz wysokie rękawiczki. Cóż, jednym z najmodniejszych kożuchów z 2015 roku są modelki zagraniczne, jakby wystrzelone z czyjegoś ramienia. Należy zauważyć, że dobrze wygląda tylko na smukłych dziewczynach iz butami na piętach, inaczej za pomocą takiego kożuszka można przypadkowo zamienić się w bułeczkę.

W galerii można obejrzeć zdjęcia kożuchów 2015. Być może niektóre modele będą do gustu.

Płaszcze z owczej skóry 2015 10płaszcz z owczej skóry 2015 11Płaszcze z owczej skóry 2015 12
płaszcz z owczej skóry 2015 13płaszcz z owczej skóry 2015 14Płaszcze z owczej skóry 2015 15
Płaszcze z owczej skóry 2015 16Płaszcze z owczej skóry 2015 17płaszcze z owczej skóry 2015 18