Nowy sezon wiosenno-letni niezmordowanie podoba się fashionistom i miłośnikom stylu retro z wyjątkowymi kobiecymi dodatkami. W końcu nawet popularne mini-sukienki są prezentowane w wielu kolekcjach w stylu retro z lat 50-tych. Krótkie letnie sukienki latem 2013 zadziwiają swoją elegancją i jasnością. Być może najbardziej uderzającym trendem w tym sezonie są sukienki pełna spódnica . A najbardziej popularne dodatki do nich projektanci nazywają paskami, doskonale podkreślającymi talię. Przyjrzyjmy się, jakie krótkie sukienki są modne w 2013 roku.

Stylowe krótkie sukienki na lato 2013

Stylowa sukienka z dopasowanego kroju z tkaniny monofonicznej to doskonała decyzja dla kobiet biznesu. Jeśli jesteś ograniczony do ubioru, to nie ma powodu, aby odmawiać sobie stylową sukienkę biurową. Ścisły klasyk z prostą sylwetką, zgrabnymi fałdami, stylowymi kołnierzami i mankietami - a teraz stylowy, ale kobiecy strój biurowy jest gotowy. Dodaj tutaj jasne dekoracje, stylowa torebka w tonie z butami, a na pewno będziesz wyglądać nieodparcie. Nie ograniczaj siebie i surowe czarno-białe kwiaty. Pastelowy niebieski, miękki koral lub delikatny beż sprawi, że poczujesz lato nawet w swoim miejscu pracy.

Chodząc po mieście, podnieś sukienkę, powyżej kolan. Ciekawie i młodzieńczo wyglądają sukienki w kształcie A z dużymi kieszeniami z patkami i kołnierzykiem. Takie akcesoria mogą być zarówno monofoniczne, jak i wielobarwne odbitki. Modele z nietypowymi kieszeniami wyglądają bardzo interesująco: wielobarwne owale, kwadraty i gwiazdki. Oryginalnym rozwiązaniem będzie zastosowanie kołnierzyków nad głową z różnymi paskami, guzikami lub haftowanymi dżetami i kamieniami. Te sukienki świetnie prezentują się w butach, szpilkach i sandałach klinowe obcasy .

Z kolei romantyczne krótkie letnie sukienki z kolekcji 2013 wyróżniają się delikatnymi i dużymi falbankami i fałdami. Takie modele mogą być zarówno monofoniczne, jak i złożone z kilku kolorów. Jeśli Twoja sukienka jest w pastelowych kolorach, wybierz dla niej jasne i błyszczące dodatki. Jeśli wykonana jest z jedwabiu, należy wybrać więcej akcesoriów.

Po wybraniu sukni, do kolan - wybierz model z otwartym gorsetem. Również dość luksusowo wygląda wersja z wyraźnym gorsetem i zgrabną, małą baską.

Suknia wieczorowa może być również mini, ale nie powinieneś preferować zbyt głębokiego dekoltu - to sprawia, że ​​obraz jest zbyt wulgarny. Stylowa dopasowana sukienka doskonale harmonizuje z wysokimi obcasami i sprzęgłem.