Prawie każda dziewczyna marzy o tym, by mieć ją długo i grube rzęsy . Dla niektórych, tak czy inaczej, to pragnienie pozostaje tylko snem. Każdy otrzymuje swoje, a od Natury nie można uciec. Ale dzięki istnieniu najnowszych technologii kosmetologicznych nie ma powodu, aby się denerwować.

Co to jest nagromadzenie odsalania?

Teraz możesz stworzyć specjalne przedłużenie szałwi i poczuć się świetnie, nawet bez makijażu w ciągu dnia. Dzięki tej odbudowie możesz zwiększyć długość rzęs i ich grubość. Potem twoje oczy staną się bardziej wyraziste, a twoje oczy będą się wizualnie powiększać. Nie zawsze najlepszy tusz do rzęs do rzęs da taki sam efekt. Dlatego w takim przypadku pozostaje tylko wybrać, które rzęsy są lepsze do zbudowania, aby rezultat był wspaniały.

Technologia przedłużania rzęs

Być może ten sposób budowania jest najbardziej skuteczny i jakościowy, w przeciwieństwie do powiększania wiązki. Technika ta jest również nazywana gromadzeniem się jedwabiu, jest trwała i praktyczna. Tak więc zwiększone rzęsy nie muszą być pomalowane ani dodatkowo pielęgnowane. Jest to szczególnie wygodne dla dziewcząt na wakacjach, gdy nie ma szczególnego pragnienia i czasu na kosmetyki dekoracyjne. Nie zauważysz efektu lalek z przedłużenia rzęs, ponieważ ta technologia działa bardzo ostrożnie, dzięki czemu oczy wyglądają naturalnie. Tylko nie przesadzaj z długością wybranych rzęs, w przeciwnym razie obraz zostanie zepsuty.

Technika przedłużania rzęs zapewnia brak makijażu na rzęsach. Przed rozpoczęciem zabiegu rzęsy należy odtłuścić specjalnym preparatem. Podstawowy schemat polega na tym, że sztuczne rzęski przylegają do każdej rzęsy. Odbywa się to za pomocą specjalnej hipoalergicznej żywicy. Aby zbudować, możesz wybrać rzęski z norek, jedwabiu, kolumny lub sable. Jest już w gestii i według uznania klienta. Można również wybrać długość do smaku, ponieważ czasami chęć budowania nie powoduje wydłużenia rzęs, ale po prostu sprawia, że ​​stają się one wizualnie grubsze.

Tajemnice przedłużania rzęs

 1. Zacznij budować od zewnętrznego kącika oka, używając pierwszych rzęsek, a następnie - krócej.
 2. Zastosuj cilium na wierzchu, a nie po stronie teraźniejszości.
 3. Smaruj rozciągliwe rzęski żywicą raz, aby nie uszkodzić oka z nadmierną ilością żywicy.
 4. Aby utrzymać rzęsy tak długo, jak to możliwe, z myciem nie stosuj zwykłego mydła, a jedynie specjalne toniki do prania.
 5. Jeśli twoje rzęsy mają jasny kolor, to przed nałożeniem zaleca się pomalowanie ich na kolor sztucznych rzęs.

Przedłużanie rzęs - pielęgnacja i zalecenia

 1. Aby zachować przedłużone rzęsy tak długo, jak to możliwe, podczas prania nie powinny być silnie wcierane, ale tylko lekko nasączone niskotłuszczowymi środkami do usuwania makijażu lub wody.
 2. Nie spłukuj makijażu kremami tłuszczowymi, może zniszczyć żywicę, a rzęski zaczną wypaść.
 3. Podwyższone rzęsy nie mogą być farbowane tuszem do rzęs, więc w tym przypadku będziesz w stanie zrobić tylko przez orurowanie i, jeśli chcesz, z cieniami.
 4. Technika przedłużania rzęs
 5. Nie zaleca się zwijania rzęs za pomocą specjalnych nożyczek, co pociąga za sobą utratę nie tylko nagromadzonych akcentów, ale także rzęs.
 6. Siedzące przedłużenia rzęs z jedwabiem "nie lubią" dużej ilości wody. Dlatego jeśli wybierasz się na wakacje na morzu, lepiej wybrać inny materiał do rzęs.
 7. Po zabiegu powiększania kąpiele parowe na twarz nie są dozwolone.
 8. Jeśli już farbujesz nabyte rzęsy, to tylko przy użyciu zwykłego tuszu do rzęs, ponieważ wodoodporny tusz do rzęs wymaga starannego mycia specjalnymi kremami. Mycie kremów, jak pamiętamy, nie jest przeciwwskazane w przypadku przedłużonych rzęs.