Codzienna procedura stosowania makijażu jest prawie w przeszłości dzięki nowoczesnym rozwiązaniom kosmetycznym. Do chwili obecnej kobieta może podjąć minimalne wysiłki, aby zawsze wyglądać świetnie, dzięki różnorodnym technikom. Dzisiaj rozważymy niezależne przedłużenie rzęs w domu, dowiemy się, co jest potrzebne do tej manipulacji i jak wykonać ją jak najwyżej.

Rodzaje przedłużania rzęs

Istnieją dwa główne sposoby nadania głębi i tajemniczości wyglądu:

 1. Przedłużenie rzęs. Ta metoda polega na przymocowaniu bloków naturalnych lub sztucznych włosów do krawędzi powieki. Pozwala nie spędzać dużo czasu na zabiegu, aw najkrótszym czasie można kupić długie grube rzęsy.
 2. Osadowy wzrost. Ta metoda jest z pewnością bardziej żmudna i wymaga pewnych umiejętności. Opiera się na przyklejeniu materiału do powieki wzdłuż jednego włosa. Mimo pracochłonności zabieg ten zapewnia ogromne efekty po przedłużeniu rzęs - wyglądają one jak najbardziej naturalnie, nabierają gęstości i blasku.

Czego potrzebujesz build-up Rzęsy w domu w domu?

Przede wszystkim musisz określić pożądaną jakość surowców. Najlepsze materiały do ​​przedłużania rzęs są oczywiście naturalne. Nie jest konieczne pochlebianie tanich zestawów do konsumpcji masowej dla rozważanej procedury. Najprawdopodobniej składają się one z całkowicie syntetycznych włosów i kleju, które mogą powodować alergie, podrażnienia, a nawet zapalenie skóry. Zaleca się kupowanie materiałów w wyspecjalizowanych sklepach lub salonach kosmetycznych, zwracając uwagę na skład żywicy i surowców do włosów.

Procedura przedłużania rzęs wymaga specjalnej pincety, aby zapewnić jak najdokładniejsze mocowanie materiału na skórze. Powinien być długi, z cienkimi, szorstkimi krawędziami na końcach, dla silnego utrzymania włosów.

Oprócz rzęs, kleju i szczypiec wymagane będą:

 • bawełniane koła;
 • kosmetyczny lub warzywny masło ;
 • czysty miękki pędzel;
 • wykałaczka.
Powstanie półksiężyca:
 1. Początkiem zabiegu jest dokładne oczyszczenie powierzchni skóry powiek z kosmetyków za pomocą mleka lub innych zwykłych środków. Następnym krokiem jest przecięcie waty na pół i umieszczenie każdego półkola pod dolnymi powiekami. Zamiast waty można używać papierowych serwetek lub dowolnego innego miękkiego materiału. Następnie należy ostrożnie przeczesać wstępnie przygotowany pędzel własnymi rzęskami, aby je rozdzielić i usunąć upuszczone włosy.
 2. przedłużanie rzęs wiązki1
 3. Teraz rozpoczyna się procedura budowania. Należy wybrać najmniejszą rzęs z zestawu o długości około 7 mm (dla wewnętrznych narożników oczu), chwycić górną krawędź szczypcami i delikatnie zanurzyć dolną końcówkę w kleju. Włosy powinny być przywiązane tak blisko linii wzrostu własnych rzęs, aby osiągnąć naturalność. Aby ustalić pozycję korzenia klejonej cilium można wykałaczką, lekko dociskając czubek zapięcia.
 4. przedłużenie rzęs 2
 5. Podobnie pozostałe rzęsy z zestawu są klejone. Musisz poruszać się od wewnętrznych do zewnętrznych kącików oczu, stopniowo zwiększając długość włosów do 12 mm.
 6. przedłużanie rzęs wiązki3
 7. Po perfekcyjnej manipulacji nie należy przez chwilę otwierać oczu i nie mrugać, aby klej wyschnął, a materiał jest dobrze osadzony na skórze.
 8. przedłużanie rzęs wiązki3

Rozszerzenie dolnych rzęs następuje dokładnie tak samo, jak górne. Jedyne, co musisz pamiętać, to nie przyklejać zbyt długich włosów do dolnej powieki, będą wyglądać zbyt sztucznie i wizualnie zmniejszać rozmiar oczu.

Przedłużanie rzęs Beam

Ta metoda w zasadzie nie wymaga specjalnych umiejętności. Już gotowe wiązki włosów zanurzają się w kleju po obwodzie podstawy i delikatnie przylegają do skóry.

szczypczyki do przedłużania rzęs
Wskazane jest, aby nie używać bardzo dużych bloków do rzęs, ponieważ trudno je skleić zgodnie z zakrętami stulecia. Lepiej jest nakładać od 2 do 4 krótkich wiązek lub niezależnie przycinać długie wlewki.